Makhteshim-Agan Poland zmieniła nazwę na „Adama Polska”.

Firma Makhteshim-Agan Poland poinformowała, że w marcu rozpoczęła proces zmiany swojej nazwy na „Adama Polska“. Jest to część globalnego procesu wprowadzenia jednej globalnej marki jako nazwy  firmy. Pełne przejście do nowej nazwy zajmie, według przewidywań firmy, osiemnaście miesięcy.

Nazwa ADAMA pochodzi od hebrajskiego słowa oznaczającego ziemię i odzwierciedla skupienie się firmy na potrzebach rolników, a także jej misję rozwoju rolnictwa na całym świecie.

„Decyzja wprowadzenia globalnej marki to kolejny etap naszej ewolucji: od grupy indywidualnie działających firm do zintegrowanej marki, jednego globalnego dostawcy produktów i usług dla rolników ” – można przeczytać w informacji prasowej firmy. „Nowa nazwa podkreśla nasze długoletnie zaangażowanie na rzecz społeczności rolniczej i pozwala nam jednym głosem rozmawiać z rolnikami z całego świata”.

„Mimo wprowadzenia globalnej, zintegrowanej komunikacji, dostrzegamy potrzebę dostosowania jej do naszych działań lokalnych, zgodnych z potrzebami rolników i partnerów działających w naszej społeczności. Dlatego wiele kluczowych aspektów naszej działalności będzie nadal zależeć od zapotrzebowania polskiego rynku i polskich rolników” – czytamy dalej w informacji od firmy.

Formalna rejestracja nowej nazwy weszła w życie z dniem 10 marca bieżącego roku.

Makhteshim-Agan Poland Sp. z o.o. to dostawca środków ochrony roślin na terenie Polski. Firma zapewnia całościowe rozwiązania dla rolników – od ochrony roślin, poprzez dostarczanie nowych technologii, aż po rozwiązania nie związane bezpośrednio z uprawami.

Źródło: materiały firmy

Related Posts

None found

Poprzedni artykułArysta LifeScience liderem na rynku biostymulatorów
Następny artykułZmiana kadrowa w firmie K + S Polska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.