Strona główna Tagi Osadkowski sa

osadkowski sa

O „nowalijkach” w Majkowie Dużym

Podczas spotkania zorganizowanego 12 stycznia przez firmy Lech-Pasz i Enza Zaden w Majkowie Dużym (woj. łódzkie) przedstawiono ofertę odmian sałat i rzodkiewki, a także ciekawe produkty do produkcji rozsady, nawożenia oraz ochrony roślin.

Strategie dla truskawki w trudnym sezonie

Tytułowe strategie dotyczące m.in. ochrony i nawożenia plantacji truskawki w trudnym dla wielu plantatorów sezonie 2017 omawiano podczas IV Letnich Warsztatów z Grupą Truskawkową, które odbyły się w gospodarstwie Lilianny i Daniela Bednarków. Wśród prelegentów byli specjaliści z Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie oraz przedstawiciele współorganizatorów i partnerów spotkania.

Loteria z okazji 25-lecia firmy Osadkowski

Osadkowski SA – dystrybutor środków produkcji rolnej - to przedsiębiorstwo założone przez Beatę i Władysława Osadkowskich w 1990 r., świętujące w tym roku 25-lecie istnienia firmy. Zwieńczeniem obchodów tego święta był  wielki finał loterii, w której do wygrania był atrakcyjny samochód.

25-lecie firmy Osadkowski

W środę w Centrum Szkoleniowo-Rekreacyjnym Jakubus w Jakubowicach firma Osadkowski SA obchodziła jubileusz 25 lat działalności na polskim rynku.