Loteria z okazji 25-lecia firmy Osadkowski

8833
Główną nagrodę losował przewodniczący komisji losującej Jacek Getner
Osadkowski SA – dystrybutor środków produkcji rolnej - to przedsiębiorstwo założone przez Beatę i Władysława Osadkowskich w 1990 r., świętujące w tym roku 25-lecie istnienia firmy. Zwieńczeniem obchodów tego święta był  wielki finał loterii, w której do wygrania był atrakcyjny samochód.

Państwo Osadkowscy odważnie wykorzystali szanse na rozwój firmy, jakie powstały na początku lat 90. ubiegłego wieku, po przemianach ustrojowych w naszym kraju i doprowadzili do powstania prężnie działającego przedsiębiorstwa, które obecnie zatrudnia prawie 500 pracowników. Działalność firmy nie ogranicza się tylko do zaopatrywania rolników w środki produkcji. Prowadzą oni również skup płodów rolnych, ich przedstawiciele służą fachowym doradztwem. Firma oferuje również usługi finansowe i ubezpieczeniowe na rzecz rolnictwa. Dzienne obroty firmy wynoszą ok. 3–4 mln zł.

Główne obchody jubileuszowe odbyły się w czerwcu w należącym do właścicieli firmy Ośrodku Szkoleniowo-Rekreacyjnym Jakubus w Jakubowicach na Dolnym Śląsku. W uroczystości uczestniczyło ponad 3000 gości. Natomiast zwieńczeniem obchodów 25-lecia firmy był Wielki Finał Loterii 25 lat Osadkowski SA, który odbył się 5 listopada. Główną nagrodą była Toyota Hilux SR5.

Wiceprezes Osadkowski SA Marek Pawłowski witając uczestników loterii podkreślał, że działalność firmy nie ogranicza się do komercji, ale również wspiera różne akcje społeczne. Podczas obchodów 25-lecia, zamiast kwiatów i prezentów właściciele firmy zaproponowali gościom wpłaty na konto fundacji ,,Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”. Jak podkreślał wiceprezes M. Pawłowski goście byli bardzo hojni, ponieważ na rzecz tej fundacji uzbierano kwotę przekraczającą 115 000 zł. Podczas finału loterii dziękował on wszystkim za udział, a także zaznaczył, że do sukcesu firmy przyczynili się wszyscy z nią współpracujący, dlatego firma zdecydowała o przygotowaniu nagród w celu uhonorowania losowo wybranych klientów. Losowanie odbyło się spośród ponad 50 tys. losów zgromadzonych w przezroczystej urnie.

Główną nagrodę wylosował Krzysztof Jachimowski z Bełcza Małego k. Wąsocza. Jest on właścicielem 700-hektarowego gospodarstwa, w którym prowadzi produkcję roślinną (buraki cukrowe, zboża, rzepak i kukurydzę) oraz hodowlę krów mlecznych (300 szt.). Z firmą Osadkowski SA współpracuje od początku jej istnienia. Zaopatruje się w niej w środki do produkcji oraz sprzedaje płody rolne.


Laureat głównej nagrody Krzysztof Jachimowski z córką Magdaleną

Oprócz samochodu terenowego firma przygotowało mniejsze nagrody – 20 ekspresów do kawy Bosch oraz 15 bonów podarunkowych TravelPass Premium. Atmosferę podczas losowania nagród umilał kwartet smyczkowy Intermezzo. Po losowaniu nagród dla publiczności zorganizowano występ iluzjonisty Jędrzeja Bukowskiego, nazywanego “polskim Davidem Copperfieldem”, który zaprezentował niesamowite magiczne sztuczki.

Aleksandra Andrzejewska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię