Strona główna Tagi Pokaz maszyn

pokaz maszyn

Ciągniki w winnicy

Pokaz ciągników ogrodniczych marki New Holland odbył się 28 czerwca 2017 r. w Winnicy Płochockich (fot. 1) w Darominie k. Sandomierza. Był on połączony z praktyczną obsługą przez uczestników każdego z prezentowanych modeli. 

Kubota: japońska technologia na polskich polach

Na pięciu pokazach z serii Kubota Tractor Show japoński producent pokaże rozwiązania spod znaku rolnictwa precyzyjnego. Pierwszy pokaz będzie miał miejsce już 15 maja w zespole szkół rolniczych w Kaczkach Średnich.

Maszyny do porzeczek

4 czerwca, trzeciego dnia IV Międzynarodowej Konferencji Porzeczkowej IBA miały miejsce prezentacje maszyn przydatnych do pielęgnacji i zbioru porzeczek.

Nowoczesne maszyny w sadownictwie

Wybór sprzętu to jedna z kluczowych decyzji w gospodarstwie sadowniczym. Pomocne mogą okazać się pokazy innowacyjnych rozwiązań dla sadownictwa - ciągników z  agregatami uprawowymi oraz warsztaty dotyczące systemów precyzyjnego rolnictwa, które odbędą się w Klonowej Woli (gmina Warka) oraz 25 maja w Kozietułach (gmina Mogielnica).

Po zbiorach jabłek

16 listopada w Goliankach koło Błędowa odbył się pokaz maszyn sadowniczych.

Pokaz w Malicach

21 lipca  br. w Malicach odbyło się spotkanie dla sadowników poświęcone zagadnieniom związanym z produkcją wiśni. Zorganizowały je Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach Oddział w Sandomierzu wspólnie z firmami Agroconsult oraz Weremczuk  FMR.