Strona główna Tagi Rynek hurtowy bronisze

rynek hurtowy bronisze

Ceny marchwi nie przestają rosnąć. Kolejne podwyżki jeszcze przed świętami [07.12.2023]

Ceny marchwi nie przestają rosnąć. Wzrosty zauważalne są niemal z dnia na dzień. Wynika to rzecz jasna z niższej dostępności warzywa na rynku. Jak aktualnie przedstawiają się ceny marchwi? Jakie są ceny w hurcie i w detalu? 

Aktualne ceny ziemniaków. Po ile worek? [06.12.2023]

Na rynku ziemniaków wciąż możemy zaobserwować dość nietypową sytuację, która tyczy się cen. Jak przedstawiają się aktualne ceny warzywa? Po ile worek?

Jakie ceny bobu w połowie sierpnia? Aktualna sytuacja na rynku [16.08.2023]

Tak jak wspominaliśmy w jednym z ostatnich artykułów, sezon na bób dobiega ku końcowi. Warzywo stało się towarem delikatesowym. Podaż z dnia na dzień jest coraz niższa, natomiast ceny uzyskiwane przez producentów pną się w górę.

Aktualne ceny pomidorów na rynku w Broniszach [16.08.2023]

Na rynku hurtowym w Broniszach do pomidorów czerwonych i malinowych dołączył w ostatnich tygodniach produkt pochodzący z upraw polowych. Jak kształtuje się sytuacja? Jakich stawek mogą oczekiwać producenci?

Aktualne ceny młodych ziemniaków w Polsce. Irgi jest mniej, a jej ceny są wyższe...

Na rynku hurtowym w Broniszach ceny krajowych ziemniaków młodych są zróżnicowane. Wszystko zależy od odmiany. Wśród ofert jest bowiem zauważalnie mniej ziemniaków o białym miąższu, czyli znanej nam Irgi.

Trudny okres dla producentów rzodkiewki. Jakie ceny na rynku? [04.07.2023]

Okres wakacyjny, podczas którego możemy zaobserwować mniejszy popyt na rynku, pozostaje dość trudny dla wszystkich producentów. Niemniej… W przypadku rzodkiewki znaczące są również warunki pogodowe. Producenci, łącząc obie powyższe kwestie, muszą więc być niezwykle elastyczni.

Polskie młode ziemniaki tanieją. Import wciąż obecny na rynku [29.05.2023]

Na rynku w Broniszach notowane są spadki cen krajowych, młodych ziemniaków. Nie inaczej jest w przypadku importowanego towaru, który niestety wciąż występuje na polskim rynku w zatrważająco wysokich ilościach…

Załamanie podaży rzodkiewki. Cena w górę [29.05.2023]

Na rynku hurtowym w podwarszawskich Broniszach nastąpiło załamanie podaży rzodkiewki. Towaru brakuje, a to momentalnie znalazło odzwierciedlenie w cenach. Cenach, które momentami stają się bardziej korzystne dla producentów.

Ceny szparagów na rynkach hurtowych kierują się w dół [04.05.2023]

Wzrosły koszty produkcji oraz wynagrodzenie pracowników, a pogoda nieustannie serwuje nam przeróżne „niespodzianki”… Tymczasem, ceny szparagów na rynkach hurtowych spadają w zawrotnym tempie.

Aktualne ceny warzyw na podwarszawskim rynku hurtowym Bronisze [07.11.2022]

Wraz z biegiem czasu podaż krajowych warzyw na rynkach hurtowych, w tym na rynku w Broniszach, zaczęła maleć. W wielu przypadkach znalazło to odzwierciedlenie w cenach, które są dla producentów nieco bardziej korzystne. Niestety, nie tyczy się to wszystkiego…