Strona główna Tagi Spotkanie sadownicze w sandomierzu

spotkanie sadownicze w sandomierzu

Jabłka przemysłowe: Kontraktacja czy wolna amerykanka? Kolejna debata w Sandomierzu

Jabłka przemysłowe stanowią w Polsce znaczący procent corocznych zbiorów. W związku z tym handel milionami ton surowca powinien być w jakimś stopniu uregulowany. Czy warto wiązać się kontraktami z przetwórniami? Ten temat poruszmy na jednej z debat podczas Spotkania Sadowniczego w Sandomierzu – już jutro, 31 stycznia.

Co karczować, a co sadzić? Zapraszamy jutro do Sandomierza

Co karczować, a co sadzić? To pytanie towarzyszy sadownikom od lat, ale w ostatnim czasie szczególnie zyskuje na znaczeniu. Na jakie odmiany jabłoni postawić? Czy warto inwestować w uprawę innych gatunków? Te tematy podejmiemy podczas jednej z debat na Spotkaniu Sadowniczym w Sandomierzu – już jutro, czyli 31 stycznia.

Spotkanie Sadownicze w Sandomierzu – zapraszamy 31 stycznia i 1 lutego 2024!

W imieniu Organizatorów zapraszamy sadowników z całej Polski na Spotkanie Sadownicze, tym razem 31 stycznia i 1 lutego 2024, w Hali Sportowej w Sandomierzu. W programie między innymi dwie debaty o gorących tematach w sadownictwie, rozmowy o trendach na rynku i nowych technologiach, warsztaty tematyczne „GRUSZA”, a także pokazy cięcia.

29,5 Spotkanie Sadownicze Sandomierz 2021 odbędzie się on-line

W związku z zaistniałą sytuacją związaną z pandemią jubileuszowe, 30 Spotkanie Sadownicze Sandomierz zostanie przeniesione na rok 2022. Decyzja została podjęta w trosce o bezpieczeństwo uczestników. W 2021 Spotkanie Sadownicze Sandomierz odbędzie się w alternatywnej, bezpiecznej formie on-line.