29,5 Spotkanie Sadownicze Sandomierz 2021 odbędzie się on-line

29,5 Spotkanie Sadownicze Sandomierz 2021 odbędzie się on-line
W związku z zaistniałą sytuacją związaną z pandemią jubileuszowe, 30 Spotkanie Sadownicze Sandomierz zostanie przeniesione na rok 2022. Decyzja została podjęta w trosce o bezpieczeństwo uczestników. W 2021 Spotkanie Sadownicze Sandomierz odbędzie się w alternatywnej, bezpiecznej formie on-line.

Coroczne Spotkanie Sadownicze Sandomierz co roku ściągało do Sandomierza tysiące zainteresowanych nowoczesną produkcją owoców. Jednak 30, jubileuszowa edycja spotkania została przeniesione na rok 2022. To pierwsza taka sytuacja w trzydziestoletniej historii wydarzenia. Decyzja podyktowana jest względami bezpieczeństwa związanymi z pandemią.

– Tę trudną decyzję podjęliśmy w trosce o bezpieczeństwo wszystkich uczestników spotkania, na podstawie obserwacji obecnej sytuacji epidemiologicznej, analizy aktualnych modeli przewidujących dalszy przebieg pandemii, a także po konsultacjach z naszymi wieloletnimi wystawcami i partnerami. Zdecydowaliśmy się na ten trudny krok po raz pierwszy w trzydziestoletniej historii Spotkania Sadowniczego – wyjaśniają organizatorzy.

Podobną decyzję podjęli również organizatorzy innych ważnych branżowych wydarzeń. Fruit Logistica w Berlinie została przeniesiona na maj 2021, a targi sadownicze w Bolzano – Interpoma na rok 2022.

W 2021 roku Spotkanie Sadownicze w Sandomierzu odbędzie się w alternatywnej, bezpiecznej formie on-line. Już wkrótce podanych zostanie więcej szczegółów.

Spotkanie sadownicze baner

Related Posts

None found

Poprzedni artykułZaliczki na dopłaty: ponad 3 mld zł na kontach rolników
Następny artykułDużo o kapustach i nie tylko… Łęczyca 2020

1 KOMENTARZ

  1. osobiście jestem zwolennikiem targów w wydaniu tradycyjnym tak jak to było do tej pory. w tym roku byłem na świetnych targach remadays w nadarzynie. super atmosfera, dużo wspaniałych ludzi poznałem i nowych klientów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.