Free Porn
Strona główna Tagi Szkolenia

szkolenia

Szkolenia „Integrowana Ochrona Roślin”

W ramach poddziałania 2.3 „Wsparcie dla szkolenia doradców” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zawarła umowę z Centrum Doradztwa Rolniczego (CDR) w Brwinowie oddział w Radomiu (lider projektu) oraz partnerami konsorcjum: Instytutem Ogrodnictwa – PIB w Skierniewicach, Instytutem Ochrony Roślin-PIB w Poznaniu oraz Instytutem Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa-PIB w Puławach, na realizację projektu, którego celem było przeprowadzenie szkoleń pt. „Integrowana Ochrona Roślin”.

Szkolenia w zakresie ochrony roślin – planowane zmiany

Na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Rządowego Centrum Legislacji zamieszczony został projekt rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi zmieniającego rozporządzenie w sprawie szkoleń w zakresie środków ochrony roślin.

„ASAP Akademia” – kompendium wiedzy o rolnictwie zrównoważonym

Polskie Stowarzyszenie Rolnictwa Zrównoważonego „ASAP” uruchomiło „ASAP Akademię” – platformę edukacyjną stanowiącą kompendium wiedzy o rolnictwie zrównoważonym.

Ekologiczna uprawa warzyw – dofinansowanie i pomoc merytoryczna

Fundacja Agrinatura zaprasza do udziału w projekcie Demokratyzacja Bio, który przeznaczony jest dla rolników ekologicznych uprawiających ekologiczne warzywa. Zgłoszenia przyjmowane są do 20 września.

Ochrona i odżywianie porzeczek. Szkolenie 17 marca

Jaki jest program szkolenia „ Najważniejsze elementy w ochronie i odżywianiu porzeczek”, które odbędzie się 17 marca (sobota) 2018 r. w Dworku Pamiętna k/Skierniewic?

Bezpłatne szkolenie florystyczne w Broniszach

Polska Szkoła Florystyczna w partnerstwie z Rynkiem Hurtowym Bronisze zapraszają do udziału w bezpłatnych szkoleniach „Florystyka szansą na sukces zawodowy kobiet z województwa mazowieckiego”.

Czereśnia na topie

W siedzibie firmy Dwa Jabłka w Warce 27.04.2017 r. odbyły się Warsztaty Wiedzy - Spotkanie Czereśniowe. Zaprezentowano na nich metody prowadzenia drzew w nowoczesnych sadach w różnych rejonach świata. Fachową wiedzą dzielił się Michele Perusi, praktyk i doradca sadowniczy z Włoch. Uczestnikami byli natomiast producenci czereśni współpracujący z firmą Dwa Jabłka.
 
 
 

O produkcji jabłek na dalekowschodnie rynki

Firmy ADAMA Polska, Plantpress, AgroPeks i AgroNatural zapraszają na warsztaty sadownicze pt. "Produkcja jabłek wysokiej jakości dedykowanych na rynki dalekowschodnie".

II Forum Eksportowe – dla zainteresowanych rynkiem brytyjskim

Konsumenci w Wielkiej Brytanii doceniają polskie produkty spożywcze, dlatego nasz sektor owocowo-warzywny jest brany pod uwagę przez wielu kontrahentów na Wyspach. Producentom w podjęciu decyzji o sprzedaży swoich produktów na rynek brytyjski pomóc może konferencja organizowana przez Brytyjsko - Polską Izbę Handlową (BPCC) w Krakowie.

Szkolenie w Instytucie Ogrodnictwa

15 marca Instytut Ogrodnictwa organizuje szkolenie uzupełniające z zakresu integrowanej produkcji roślin sadowniczych. Wykłady (dotyczące, między innymi) zagadnień prawnych, uprawy, nawożenia, ochrony przed chorobami, szkodnikami i chwastami) prowadzone będą przez pracowników naukowych Instytutu Ogrodnictwa.