Strona główna Tagi Targi sadownicze

targi sadownicze

Korekta ręczna Gali po cięciu mechanicznym – Marcin Piesiewicz, Usarzów [Video]

Coraz więcej sadów tniemy mechanicznie, w związku z tym coraz częściej „poprawiamy” po maszynach do cięcia konturowego. W Usarzowie, w zagłębiu sandomierskim, Marcin Piesiewicz prezentował sadownikom, jak poprawnie wykonać ten zabieg.

TSW 2023 odbędzie się w Kielcach

Targi Sadownictwa i Warzywnictwa TSW 2023 odbędą się w nowej lokalizacji – organizatorzy zapraszają na wydarzenie do Kielc. Termin pozostaje niezmieniony – 18 i 19 stycznia 2023 roku.

29,5 Spotkanie Sadownicze Sandomierz 2021 odbędzie się on-line

W związku z zaistniałą sytuacją związaną z pandemią jubileuszowe, 30 Spotkanie Sadownicze Sandomierz zostanie przeniesione na rok 2022. Decyzja została podjęta w trosce o bezpieczeństwo uczestników. W 2021 Spotkanie Sadownicze Sandomierz odbędzie się w alternatywnej, bezpiecznej formie on-line.

Nowoczesne maszyny zaprezentują się w Rimini

Trwają ostatnie przygotowania przed targami Macfrut 2017, które rozpoczną się już jutro. Odbędą się w centrum wystawienniczym w Rimini i potrwają od 10 do 12 maja.
 

XIII MTAS FruitPro startuje w najbliższą środę

W nadchodzącym tygodniu sadownicy mają kolejną ważną datę w swojej agendzie – XIII MTAS FruitPro. Targi będą trwały dwa dni, 1 i 2 lutego. Jak zwykle organizatorzy dołożyli starań, by kolejne dni poza gospodarstwem nie wydały się sadownikom stracone. W halach EXPO XXI Warszawa będą na nich oczekiwać stoiska ponad stu firm zaopatrzenia ogrodniczego, a dwudniowa konferencja może przynieść wiele nowości do przemyślenia.