Free Porn
Strona główna Tagi Tsw

tsw

Nagrody im. prof. Szczepana A. Pieniążka 2020

Podczas uroczystego otwarcia TSW 2020 po raz siódmy przyznane zostały Nagrody im. prof. Szczepana A. Pieniążka.

TSW 2020

Wczoraj rozpoczęły się dwudniowe Targi Sadownictwa i Warzywnictwa – TSW.

Perspektywiczne gatunki w ogrodnictwie

11 stycznia, w drugim dniu Targów Sadownictwa i Warzywnictwa TSW 2018 miała miejsce konferencja „Perspektywiczne gatunki w ogrodnictwie”. Prelegenci przedstawili propozycje gatunków roślin, które głównie ze względu na ich wartości biologiczne i odżywcze nabierają coraz większego znaczenia w produkcji ogrodniczej.

Wydawnictwo Plantpress zaprasza na stoisko

W dniach 10-11 stycznia na targach TSW swoją ofertę prezentuje wydawnictwo Plantpress Sp. z o.o.
Z ofertą czasopism oraz książek dla producentów warzyw, owoców oraz roślin ozdobnych można zapoznać się na stoisku C12
 
 

Dobór odmiany ogórka do typu produkcji

O tym, czym kierować się, wybierając odmianę ogórka szklarniowego do produkcji, mówił Wojciech Wasiak z firmy Rijk Zwaan podczas konferencji zorganizowanej w ramach Targów Sadownictwa i Warzywnictwa, które odbyły się w styczniu w Nadarzynie.

Grusze – czy będą alternatywą?

W ostatnich latach z powodu spadku opłacalności produkcji jabłek znacznie wzrosło zainteresowanie nie tylko uprawą czereśni (ta wymaga jednak sporych nakładów na zabezpieczanie owoców przed pękaniem, chorobami, szkodnikami i ptakami), lecz także gruszy. Na co należy zwrócić szczególną uwagę w przypadku tego ostatniego gatunku, informowano podczas tegorocznych zimowych konferencji sadowniczych.

Targi Sadownictwa i Warzywnictwa

W halach Ptak Warsaw Expo w podwarszawskim Nadarzynie trwają Targi Sadownictwa i Warzywnictwa. W tym obiekcie są organizowane po raz drugi. Jak co roku pierwszego dnia wręczono Nagrodę im. prof.  Szczepana A. Pieniążka. Targom towarzyszą specjalistyczne konferencje.

Targi Sadownictwa i Warzywnictwa – TSW 2016 i BioContracting zakończone

Targi Sadownictwa i Warzywnictwa odbyły się po raz szósty. Po raz pierwszy w nowej formule i lokalizacji – halach nowego obiektu targowego WarsawExpo w Nadarzynie. Obok części wystawienniczej poświęconej produkcji towarowej TSW połączono, po raz pierwszy z „Platformą Kontraktacji dla Branży Ekologicznej - BioContracting.

Ciągnik Kubota za zakup środka grzybobójczego? Dlaczego nie!

19 lutego podczas Targów Sadownictwa i Warzywnictwa TSW w Warszawie miało miejsce rozstrzygnięcie loterii firmy Agrosimex. Trzech szczęśliwców, wylosowanych w tym dniu, nagrodzonych zostało niezawodnymi maszynami marki Kubota. Nagrody ufundowały firmy Agrosimex, Kubota i Polsad.

V Krajowe Forum Grup Producentów Owoców i Warzyw

Podczas pierwszego dnia Targów Sadownictwa i Warzywnictwa (19 lutego) odbyło się - jako impreza towarzysząca Targom - V Forum Grup Producentów Owoców i Warzyw. Organizatorem Forum był Krajowy Związek Grup Producentów Owoców i Warzyw.