Ciągnik Kubota za zakup środka grzybobójczego? Dlaczego nie!

19 lutego podczas Targów Sadownictwa i Warzywnictwa TSW w Warszawie miało miejsce rozstrzygnięcie loterii firmy Agrosimex. Trzech szczęśliwców, wylosowanych w tym dniu, nagrodzonych zostało niezawodnymi maszynami marki Kubota. Nagrody ufundowały firmy Agrosimex, Kubota i Polsad.

„Wielka Loteria Jubileuszowa Merpan 80 WG” zorganizowana została z okazji 50-lecia obecności substancji aktywnej kaptan na polskim rynku. Aby móc powalczyć o atrakcyjne nagrody marki Kubota, należało spełnić określone warunki. Przede wszystkim zakupić w dniach od 2 listopada 2014 roku do 18 lutego 2015 roku łącznie minimum 40 kg środka grzybobójczego Merpan 80 WG i dostarczyć do organizatora, firmy Agrosimex, zgłoszenia udziału w konkursie wraz z potwierdzeniem dokonania zakupu. Za każde zakupione 40 kg uczestnikowi przysługiwał jeden los. Z racji specyfiki produktu, jakim jest preparat Merpan 80 WG, konkurs skierowany był głównie do sadowników.

Rozstrzygnięcie konkursu podczas TSW w Warszawie miało nietypowy przebieg. Trzech przypadkowych uczestników targów osobiście losowało trzech zwycięzców konkursu. Wybór osób losujących nastąpił poprzez rzucenie piłek w tłum odwiedzających stoisko firmy Agrosimex. Osoby znajdujące się na stoisku, które złapały piłki, były tymi, które z zasłoniętymi oczami losowały przyszłych laureatów. Ku zaskoczeniu wszystkich zebranych, Sławomir Miłek, zdobywca pierwszej nagrody – popularnego sadownika Kubota L5040, był obecny na targach, został wytypowany do wyciągnięcia kuponu i wylosował sam siebie!

Pozostałe nagrody w postaci miniciągnika Kubota B2230 i wielozadaniowego pojazdu użytkowego ze skrzynią ładunkową – RTV500, powędrowały odpowiednio do Piotra Furmańskiego i Grzegorza Pagacza, nieobecnych w tym dniu na targach. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy.

Źródło: materiały firmowe

Related Posts

None found

Poprzedni artykułWaloryzacja emerytur i rent rolniczych
Następny artykułSzkolenia z zakresu integrowanej ochrony roślin

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.