Strona główna Tagi Zasiłek opiekuńczy

zasiłek opiekuńczy

Zasiłek opiekuńczy przedłużony do 6 czerwca 2021 r.

Do 6 czerwca 2021 r. wydłużony został okres, za który przysługuje zasiłek opiekuńczy dla ubezpieczonego rolnika/domownika - informuje Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego

Zasiłek opiekuńczy przedłużony do 25 kwietnia 2021 r.

KRUS poinformował, że do 25 kwietnia 2021 r. wydłużony został okres, za który przysługuje zasiłek opiekuńczy dla ubezpieczonego rolnika/domownika.

KRUS: zasiłek opiekuńczy przedłużony do 11 kwietnia

Do 11 kwietnia 2021 r. wydłużony został okres, za który przysługuje zasiłek opiekuńczy dla ubezpieczonego rolnika/domownika.

Zasiłek opiekuńczy dla ubezpieczonego w KRUS

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego informuje, że do 14 marca 2021 r. wydłużony został okres, za który przysługuje zasiłek opiekuńczy dla ubezpieczonego rolnika/domownika.

KRUS: Zasiłek opiekuńczy przedłużony do 28 lutego

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego informuje, że do 28 lutego 2021 r. wydłużony został okres, za który przysługuje zasiłek opiekuńczy dla ubezpieczonego rolnika/domownika.

KRUS: zasiłek opiekuńczy przedłużony do 14 lutego

Do 14 lutego 2021 r. wydłużony został okres, na który przysługuje zasiłek opiekuńczy dla ubezpieczonego rolnika/domownika.

Zasiłek opiekuńczy przedłużony

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego informuje, że do 31 stycznia 2021 r. wydłużony został okres na który przysługuje zasiłek opiekuńczy dla ubezpieczonego rolnika/domownika.

KRUS: zasiłek opiekuńczy

Od 9 do 29 listopada 2020 r. ponownie przysługuje zasiłek opiekuńczy dla ubezpieczonego w Kasie Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego rodzica lub opiekuna.

Zasiłek opiekuńczy dla ubezpieczonego w KRUS ponownie od 1 września 2020 r.

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego informuje, że od 1 do 20 września 2020 r. ponownie przysługuje zasiłek opiekuńczy dla ubezpieczonego rolnika/domownika.

Przedłużenie zasiłku opiekuńczego dla rolników

Okres wypłaty zasiłków opiekuńczych dla rolników został wydłużony do 26 lipca br.