III Ogólnopolska Konferencja „Warzywa Polowe”

Według opublikowanych w styczniu danych GUS za rok 2014 produkcja towarowa warzyw (liczona w cenach bieżących) wzrosła  w porównaniu do roku poprzedniego o 2,9% - w tym samym okresie odnotowano spadek wartości skupu, między innymi, owoców. Produkcję, której wartość rośnie, tym bardziej warto chronić…
12 lutego (piątek) Bayer oraz wydawnictwo Plantpress zapraszają producentów warzyw polowych na konferencję do Ożarowa Mazowieckiego.

Obrady, towarzyszące im wydarzenia – degustacje, spotkania w strefie ekspertów oraz postery i stoiska partnerów konferencji – będą miały miejsce w Centrum Konferencyjnym Mazurkas (ul. Poznańska 177). Pełny program wystąpień merytorycznych jest dostępny tutaj.

Podczas konferencji będzie możliwość skonsultowania swoich problemów uprawowych z fachowcami z Instytutu Ogrodnictwa i firmy Bayer, można będzie zdiagnozować szkodniki czy choroby na przyniesionych próbkach.

pg

Related Posts

None found

Poprzedni artykułPszczoły potrafią przewidzieć deszcz
Następny artykułNagrody FLIA 2016

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.