Stowarzyszenie Krajowa Unia Producentów Soków ogłosiło postępowanie na wybór firmy, która przygotuje i zrealizuje w Polsce, Rumunii i Czechach oraz na Słowacji i Litwie trzyletnią kampanię promocyjno-informacyjną dotyczącą owocowych oraz warzywnych soków i musów pt. „Soki i musy – witaminy w wygodnej formie”.
Stowarzyszenie Krajowa Unia Producentów Soków z siedzibą w Warszawie, ogłosiło zaproszenie do składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu na przygotowanie, a następnie zrealizowanie 3-letniej kampanii promocyjno-informacyjnej dotyczącej owocowych oraz warzywnych soków i musów pt. „Soki i musy – witaminy w wygodnej formie” na rynku wewnętrznym unijnym (Polska, Rumunia, Czechy, Słowacja i Litwa).
Treść zaproszenia dostępna jest na stronie internetowej Stowarzyszenia Krajowa Unia Producentów Soków: www.kups.org.pl. Termin zgłoszeń upływa 26 marca.
Źródło: ARR















![Zimowe ceny pomidorów, ale czy wszystkich? Niektóre są mniej cenione [13.03.2024] Pomidory](https://www.ogrodinfo.pl/wp-content/uploads/2024/03/Aktualne-ceny-polskich-pomidorow-218x150.jpg)

























