KE: spotkanie informacyjne ws. propozycji programów promocyjnych i informacyjnych

fot. Pixabay
W dniach 28-29 stycznia br. Komisja Europejska zaprasza beneficjentów zainteresowanych składaniem propozycji programów promocyjnych i informacyjnych, realizowanych w ramach mechanizmu Wspólnej Polityki Rolnej „Wsparcie działań informacyjnych i promocyjnych na rynkach wybranych produktów rolnych”, na spotkanie informacyjne organizowane on-line.

Szczegółowe informacje na temat programu spotkania oraz rejestracji znajdują się na stronie internetowej: https://info-day-calls-for-proposals2021.b2match.io/.

Podczas spotkania szczególny nacisk położony zostanie na:
• przedstawienie nowych kierunków polityki nadanych przez strategię „Farm to fork” na rzecz bardziej zrównoważonego systemu żywnościowego i ich związku z działaniami promocyjnymi;
• spojrzenie na kampanie komunikacyjne w kontekście pandemii COVID-19;
• zapewnienie sposobów opracowywania skutecznych kampanii komunikacyjnych dotyczących zrównoważonej produkcji i konsumpcji w UE.
Tegoroczne wydarzenie pt. „Możliwości rynkowe” wykorzystując wirtualną przestrzeń, stworzy miejsce spotkań umożliwiające nawiązywanie nowych kontaktów.

źródło: MRiRW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.