BIOEXPO Warsaw – Międzynarodowe Targi Żywności i Produktów Ekologicznych

Od 11 do 13 października br. w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie odbywały się Międzynarodowe Targi Żywności i Produktów Ekologicznych – nowe wydarzenie w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej dedykowane branży ekologicznej.

Podczas targów, w jednym miejscu i czasie, spotkali się wytwórcy i dystrybutorzy, z kupcami, właścicielami sklepów specjalistycznych i hurtowni spożywczych i wielobranżowych, aby nawiązywać i rozwijać kontakty handlowe oraz dyskutować o aktualnej kondycji branży i perspektywach jej rozwoju.
BIOEXPO to impreza o charakterze B2B, jeden dzień targowy (11.10 – piątek) był przeznaczony tylko dla klientów biznesowych, natomiast w sobotę (12.10) i niedzielę (13.10) targi otwarte były również dla odbiorców końcowych. Podczas targów prezentowane były nowości rynkowe i omawiane najnowsze trendy w branży. Wydarzenie to dedykowane jest produktom certyfikowanym.

Zapraszamy do galerii zdjęć https://www.ogrodinfo.pl/galeria/bioexpo-warsaw-2019/

Tekst i fot. Monika Strużyk

Related Posts

None found

Poprzedni artykułKomunikat Sadowniczy TIMAC Agro Polska #006
Następny artykułMiędzynarodowa konferencja prasowa BASF

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.