Zmarł Tomasz Czerwiński – wieloletni pracownik firmy Syngenta Polska

Tomasz Czerwinski
Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że 8 stycznia br. zmarł Tomasz Czerwiński, wieloletni pracownik firmy Syngenta Polska i ceniony kolega.

Tomek był absolwentem Akademii Rolniczej w Poznaniu. Po studiach pracował w Poznańskiej Hodowli Roślin, a w marcu 1991 r. związał się z firmą Ciba-Geigy, z czasem przekształconą w Novartis Crop Protection, a następnie Syngenta. Przez wiele lat Tomek był twarzą firmy w zachodniej Polsce jako przedstawiciel i Kierownik Regionu, pełnił też funkcję Menadżera Dystrybucji Ochrony Roślin w Polsce, a w ostatnich latach Menadżera Produktów Hobbystycznych i Specjalistycznych w Europie Centralnej.

Weteran branży ochrony roślin, życzliwy kolega, oddany swojej pracy profesjonalista oraz poznaniak z krwi i kości, zawsze punktualny i obowiązkowy – będzie nam go brakowało.

Msza żałobna odbędzie się 21 stycznia br. o godz. 12.00 w Kościele św. Jerzego w Poznaniu, ul. Swoboda 43a. Pożegnanie i ceremonia pogrzebowa Tomasza odbędzie się 21 stycznia br. o godz. 13:50 w kaplicy na Cmentarzu Komunalnym nr 2 Junikowo-Poznań, ul. Grunwaldzka 305.

Z wyrazami głębokiego współczucia dla Rodziny zmarłego

Koleżanki i koledzy z Syngenta Polska

Related Posts

None found

Poprzedni artykułUwagi do projektu Planu Strategicznego dla WPR
Następny artykułPomoc rolnikom – COVID-19

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.