7. Międzynarodowa Konferencja Nawożeniowa

W najbliższy piątek, 5 lutego w Skierniewicach odbędzie się kolejna, 7. Międzynarodowa Konferencja Nawożeniowa. Sesję referatową w większości wypełnią wystąpienia naukowców z Instytutu Ogrodnictwa w Skierniewicach. Kilka wykładów przygotowali specjaliści z uznanych firm nawozowych.
Co roku rynek nawozów oferowanych sadownikom powiększa się o nowe produkty – najczęściej przeznaczone przez producenta dla dość ściśle określonych sytuacji. Te wręcz wyrafinowane produkty mają wiele właściwości, z których sadownikowi często rzuca się w oczy ta jedna – cena. Fachowa prezentacja efektów możliwych do osiągnięcia z pomocą danego produktu zazwyczaj koryguje nastawienie producenta owoców. 
 
Zwracamy więc uwagę na to nadchodzące wydarzenie zwłaszcza tym sadownikom, którzy poprzez racjonalne nawożenie już potrafią osiągać oszczędności w produkcji. Świeże informacje na temat nowych produktów czy technologii mogą zainspirować do kolejnych inwestycji w wysokość i jakość plonów.

pg

7 Międzynarodowa Konferencja Nawożeniowa organizowana jak co roku przez ZZO Warka i FruitAkademię odbędzie się w piątek 5 lutego w Skierniewicach w Kinie Polonez przy ul. Wita Stwosza 2/4. Wstęp wolny, początek godz. 10.00. Zobacz również program konferencji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię