AgroTech 2019 – pod znakiem innowacji i zrównoważonego rolnictwa

AGROTECH 2019 – pod znakiem innowacji i zrównoważonego rolnictwa
750 wystawców z 25 krajów prezentowało się podczas 25 edycji targów AGROTECH w Kielcach. Goście , którzy w dniach 15 – 17 marca postanowili odwiedzić Targi Kielce mieli okazję zobaczyć sprzęt rolniczy wystawiony 11 halach i na terenie zewnętrznych na powierzchni ponad 66 tysięcy metrów kwadratowych. A było co podziwiać i kogo zobaczyć .

Targi odwiedził zarówno Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Krzysztof Ardanowski jak i lider AgroUnii Michał Kołodziejczak. Tym razem odbyło się bez zwady i polemik. Wszystkich przyciągnął tutaj nowoczesny sprzęt rolniczy zmierzający ku rolnictwu coraz bardziej precyzyjnemu oraz liczne związku z tym prezentowane innowacje.

Wśród prezentowanych 1000 nowoczesnych ciągników i maszyn rolniczych można było miedzy innymi podziwiać ciągnik New Holland napędzany metanem, czy Maszynę roku 2019 – ciągnik Case Maxxum 145 Multicontroller. W Kielcach miała też miejsce premiera ciągnika 5090D Keyline marki Deutz – Fair, a Zetor pokazał ciągnik Zetor Proxima CL110, wprowadzony do oferty w tym roku , na razie tylko w Polsce.

Oczywiście swoje stoiska miały też formy produkujące nawozy czy środki ochrony roślin oraz wszelkie instytucje działające na rzecz wsi i obszarów wiejskich.

Rolnicy odwiedzający targi mogli zatem zapoznać się nie tylko z najnowszymi rozwiązaniami techniki rolniczej czy nowościami z palety środków chroniących pola przed licznymi chwastami , ale również skorzystać z porad ekspertów np. jak zdobyć środki finansowe na te cuda techniki czy tez jak wprowadzać liczne innowacje w polskim rolnictwie.

Dlatego odwiedzających jak zwykle było naprawdę bardzo dużo , a zaparkowanie samochodu w weekend na parkingach otaczających kieleckie tereny wystawowe graniczyło prawie z cudem.

Źródło: wrp.pl

Zapraszamy do galerii: AgroTech 2019 – Technika sadownicza

 

Related Posts

None found

Poprzedni artykułTłumy na AGROTECH Targi Kielce
Następny artykułFruit Quality Contract – 5 lat doświadczenia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.