Intermag wyróżniony w konkursie „ Inicjator Innowacji”

Prezes zarządu Intermagu odebrał wyróżnienie
Firma Intermag została wyróżniona w prestiżowym konkursie promującym innowacyjność na polskim rynku − „Inicjator Innowacji”, organizowanym przez Newsweek Polska. Kapituła Konkursu  doceniła  wysiłki wkładane w budowanie nowoczesnego rolnictwa, tworzenie zgodnych z oczekiwaniami klientów innowacyjnych produktów, nad których powstaniem pracuje zespół wysokiej klasy specjalistów, wykorzystujący najlepsze technologie.
W trakcie uroczystej gali, która miała miejsce 26 maja br. w Warszawie rozstrzygnięto pierwszą edycję konkursu „Inicjator Innowacji”, organizowanego przez Newsweek Polska przy wsparciu merytorycznym firmy doradczej PwC. Prezes Zarządu, Hubert Kardasz odbierając wyróżnienie podziękował przede wszystkim polskim rolnikom, gdyż to oni inspirują firmę do nowych pomysłów i motywują do ciągłej innowacji i to dzięki nim oferta Intermag znalazła uznanie już w ponad 20 krajach.
 
Janusz Piechociński, wicepremier i minister gospodarki, obecny na gali zaznaczył, że innowacyjność to nie tylko technologie, to przede wszystkim ludzie, którzy nieustannie narzucają sobie nowe cele. Ta wypowiedź w pełni odnosi się do działalności firmy Intermag, która jest czołowym polskim producentem szerokiej palety agrochemikaliów dla rolnictwa, ogrodnictwa oraz produktów prozdrowotnych dla zwierząt. 
 
za: mat firm. Intermag 
pg 

Related Posts

None found

Poprzedni artykułMamy najlepszy na świecie przemysł przetwórczy…
Następny artykułPiknik Rodzinny

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.