Targi HORTI-TECH z mocnym wsparciem sadowników

Targi Technologii Sadowniczych i Warzywniczych HORTI-TECH to w kalendarzu Targów Kielce listopadowa nowość. Wystawa, która odbędzie  się w dniach od 18 do 19 listopada, ma za zadanie skonsolidować branżę i dać dostęp do najnowszych technologii i najświeższej wiedzy praktycznej branży sadowniczo-warzywniczej.
Wśród partnerów i współorganizatorów targów HORTI-TECH znalazł się także Związek Sadowników Rzeczpospolitej Polskiej, który powstał w 1999 roku i jest jedną z najważniejszych organizacji skupiających sadowników z różnych regionów Polski. Targi Kielce zaprosiły Związek do Komitetu Honorowego Targów Technologii Sadowniczych i Warzywniczych.  
– Wyrażamy nadzieję, że targi pozwolą zwiedzającym poznać nowe technologie produkcji rolnej, a także będą doskonałą okazją  do wymiany informacji i doświadczeń oraz miejscem, w którym zostaną nawiązane kontakty handlowe – odpowiedział na zaproszenie Mirosław Maliszewski, Prezes Zarządu Głównego ZSRP, Poseł na Sejm RP, przystępując do grona współorganizatorów HORTI-TECHNIKI.
za: targikielce.pl

Related Posts

None found

Poprzedni artykułPrezydent podpisał ustawę o Ośrodkach Doradztwa Rolniczego
Następny artykułJeżyny wspomagają pracę płuc

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.