Uroczyste otwarcie nowego obiektu na Nizinie Nadwiślańskiej

Uroczyste przecięcie wstęgi
27 lutego w centrum produkcji warzywniczej w Tropiszowie nieopodal Krakowa miało miejsce otwarcie nowego obiektu Net-Profit Warzywa i Owoce. Podczas oficjalnej uroczystości odbył się pokaz automatycznej linii do pakowania m.in. warzyw korzeniowych i kapusty pekińskiej.

Inwestycja w nowoczesne maszyny do pakowania w pojemniki plastikowe, worki raszlowe umożliwia dostarczanie odpowiednio zapakowanych warzyw i owoców na znane platformy sieciowe na polskim i zagranicznym rynku. Ponadto firma posiada komory chłodnicze, w których przechowywany jest surowiec skupowany od producentów rolnych.

– Otwarcie obiektu w samym sercu zagłębia warzywniczego pozwoli ograniczyć koszty transportu naszym producentom. Jest to bardzo ważny argument przy wyborze nowego miejsca naszego magazynu. To właśnie tutaj 10 lat temu w miejscowości Tropiszów u Państwa Wilków odbyły się pierwsze wysyłki warzyw do sieci handlowych. Wybudowanie tego obiekty wiązało się z dużym nakładem pracy, nie tylko naszej, ale również osób na etapie projektowym oraz podczas realizacji samej inwestycji. Teraz patrząc na nową siedzibę muszę stwierdzić, że ciężka praca się opłacała. Warto było czekać na ten moment – mówił Dariusz Krzemyk, prezes zarządu firmy Net-Profit Warzywa & Owoce.

Wkrótce więcej informacji na łamach naszych czasopism – „Hasła Ogrodniczego” oraz „Warzyw”.

Linia do pakowania kapusty pekińskiej

AW
Fot. A. Wilczyńska

Related Posts

None found

Poprzedni artykułSkradzione w Holandii pestycydy mogą trafić na polski rynek
Następny artykułPo „aferze ogórkowej” rolnicy zakładają związek zawodowy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.