Wyróżnienie Krakowski Dukat dla Intermagu

Hubert Kardasz z Krakowskim Dukatem; fot. Intermag
Podczas święta Izby Przemysłowo-Handlowej (IPH), które odbyło się w 18 listopada w Krakowie Hubert Kardasz, prezes zarządu firmy Intermag sp. z o.o. został uhonorowany statuetką Krakowskiego Dukata.

Nagrodę przyznawano w kategorii menedżer firmy z rekomendacji Izby Przemysłowo-Handlowej w Krakowie Oddział w Olkuszu. Wyróżnia ona i honoruje osoby za osiągnięte wyniki ekonomiczne, za inwencję oraz umiejętność dzielenia się sukcesami z otoczeniem, w którym wskazana osoba prowadzi działalność.

Nagroda Krakowski Dukat ma charakter promocyjny i przyznawana jest od 1991 roku z inicjatywy nieistniejącej już gazety „Czas Krakowski” przedsiębiorcom wywodzącym się ze środowisk gospodarczych województwa krakowskiego za znaczące osiągnięcia w działalności gospodarczej w okresie transformacji ustrojowej. W tym okresie patronat nad nagrodą, obok „Czasu Krakowskiego”, objęła IPH w Krakowie. Od 1998 roku IPH stała się jedynym fundatorem nagrody.

Źródło: mat. prasowe firmy Intermag

Related Posts

None found

Poprzedni artykułPierwsze polskie jabłka dotarły do Chin; otwarto Centrum Importu Owoców
Następny artykułVI konferencja „Nauka – Biznes – Rolnictwo”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.