Sklep wolny od nielegalnych produktów

Gala finałowa I edycji programu DuPont „Sklep wolny od nielegalnych produktów” odbyła się 2 marca w Warszawie. Uczestniczyli w niej przedstawiciele ponad 80 sklepów czynnie wspierających walkę z nielegalnymi środkami ochrony roślin. 
 
 
Szczególnie doceniono te, które najbardziej aktywnie działały na rzecz promocji produktów oryginalnych. Podczas konferencji, która towarzyszyła gali, także informowano o działaniach podejmowanych w zakresie walki z podróbkami, m.in. o tym, na co należy zwracać uwagę, kupując środki ochrony roślin, oraz jakie konsekwencje grożą za dystrybucję i produkcję podrabianych lub sfałszowanych produktów.
 
„Sklep wolny od nielegalnych produktów” to kampania, którą firma DuPont zainicjowała w ubiegłym roku. Celem projektu jest promowanie uczciwych i wiarygodnych sprzedawców środków ochrony roślin oraz wyróżnienie tych sklepów, które dbają o jakość oferowanych produktów, sprawdzają ich pochodzenie i kierują się wysokimi standardami obsługi klientów. 
 
Podczas gali najbardziej aktywne sklepy i dystrybutorzy zostali nagrodzeni atrakcyjnymi nagrodami. Zwycięzcą pierwszej edycji została firma Agronom Katarzyna Rudko, drugą nagrodę zdobył Transped Milejów Marcina Kalinowskiego, trzecią – Hurtownia Ogrodnicza Włodzimierz Boczek, a czwartą – Anna Rzeźnicka z PHU Panda.
 
Kolejna edycja kampanii rozpoczęła się w połowie marca i będzie trwała do końca listopada br. – szczegóły dostępne są na stronie www.dupont.pl oraz u przedstawicieli firmy.

Tekst i fot. Monika Strużyk

 

Related Posts

None found

Poprzedni artykułPrzez mrozy zbiory w winnicach na Podkarpaciu mogą być mniejsze
Następny artykułBiostymulacja z efektem nawożenia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.