Tegoroczne Infopole – także w aplikacji mobilnej

Komunikaty Infopole są tworzone przez Syngenta Polska od 2005 roku i niezmienie cieszą się dużym zainteresowaniem. 28 marca ruszył aktualny monitoring agrofagów, a dzięki nowej aplikacji mobilnej Infopole, komunikaty stają się jeszcze bardziej dostępne. Oprócz publikacji na stronie głównej syngenta.pl i w sekcji „serwisy” można je sprawdzać także na ekranie smartfonów i tabletów.
Wystarczy raz pobrać aplikację na telefon, smartfon lub tablet, wybrać lokalizację, dla której chcemy otrzymywać komunikaty i gotowe! Aplikacja mobilna Infopole jest darmowa i dostępna na trzy najpopularniejsze systemy operacyjne: Android, IOS, Windows Mobile 8.
Co to jest Infopole? Co tydzień, w okresie wegetacji roślin w punktach monitoringu dokonywana jest wnikliwa analiza pól pod kątem występowania oraz stopnia nasilenia chorób i szkodników. Na ich podstawie, nasi eksperci tworzą szczegółowe komunikaty i zalecenia z uwzględnieniem warunków wybranej lokalizacji.

Komunikaty Infopole zawierają:

• Informacje o zagrożeniu wystąpienia agrofagów
• Alerty o konieczności wykonania zabiegu
• Wskazówki dotyczące optymalnego terminu wykonania zabiegu
• Pomoc w wyborze preparatu do ochrony
• Uwzględnienie warunków wybranej lokalizacji
Za:syngenta.pl
pg 

Related Posts

None found

Poprzedni artykułLeśnicy przywrócą tradycje bartnicze
Następny artykułPrzewoził nielegalne środki ochrony roślin

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.