Komunikaty-Sadownicze-NOWY-765×100

Wspomnienie: Maria Pruszyńska

Wspomnienie Maria Pruszyńska
Fot. Maria Pruszyńska
W redakcji praca wre nad programami ochrony roślin na kolejny sezon… „Ochrony roślin”, z tym połączeniem wyrazów, właściwie określeniem, zawsze będzie się wiązało jedno z czasopism wydawane przez naszą firmę, mianowicie bardzo specjalistyczny miesięcznik – „Ochrona Roślin”.

Filarem tego periodyku, poza oczywiście redaktorem naczelnym, była sekretarz redakcji – Maria Pruszyńska. Osoba, która gros swojego życia poświęcała właśnie „Ochronie Roślin”, często mając również wpływ na jej przekaz merytoryczny, podpowiadając o czym warto i trzeba informować czytelników. Współpraca z Nią była ogromną przyjemnością. Nic nigdy nie stanowiło problemu, spokojnie trudne sytuacje rozwiązywała bezkonfliktowo. Mario, czy Ty kiedykolwiek byłaś z kimś skonfliktowana? Zdawać się mogło, że to niemożliwe… Tacy ludzie mają, jeśli nie wyłącznie przyjaciół, to samych dobrych znajomych.

W listopadzie ubiegłego roku odeszłaś droga, serdeczna Koleżanko…

Mario, w naszej pamięci pozostaniesz, tak jak na tym zdjęciu, zawsze radosna i uśmiechnięta, ponadto wyrozumiała, spokojna, pełna dobroci i troski o drugiego człowieka i … oczywiście „Ochronę Roślin”.

Żegnaj Mario, a może (oby Bóg dał!)… do zobaczenia Droga Koleżanko

Fot. K. Kupczak

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię