Odpływ prysznicowy- na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Odpływ prysznicowy
Odpływ prysznicowy jest to bardzo nowoczesne i popularne w ostatnim czasie rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się zarówno we wnętrzu małej łazienki jak i w tej przestronnej. Dodatkowo odpływ prysznicowy służy optycznemu powiększeniu łazienki oraz jest bardziej higieniczny niż klasyczny brodzik.

Wysoki komfort użytkowania odpływów prysznicowych polega na swobodnym wchodzeniu oraz wychodzeniu z prysznica, jest to ogromny plus dla osób starczych bądź dla osób z trudnościami w poruszaniu. Odpływy prysznicowe mają za zadanie odprowadzać wodę spod prysznica. Pomijając względy funkcjonalne, odpływ prysznicowy stanowi nowoczesny oraz elegancki dodatek do wnętrza każdej łazienki!

Odpływ prysznicowy jest to bardzo nowoczesne i popularne w ostatnim czasie rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się zarówno we wnętrzu małej łazienki jak i w tej przestronnej. Dodatkowo odpływ prysznicowy służy optycznemu powiększeniu łazienki oraz jest bardziej higieniczny niż klasyczny brodzik. Wysoki komfort użytkowania odpływów prysznicowych polega na swobodnym wchodzeniu oraz wychodzeniu z prysznica, jest to ogromny plus dla osób starczych bądź dla osób z trudnościami w poruszaniu. Odpływy prysznicowe mają za zadanie odprowadzać wodę spod prysznica. Pomijając względy funkcjonalne, odpływ prysznicowy stanowi nowoczesny oraz elegancki dodatek do wnętrza każdej łazienki!

Rodzaje odpływów prysznicowych

Chociaż odpływ prysznicowy jest stosunkowo nowym na rynku rozwiązaniem, popyt na niego powoduje, że już producenci wychodzą co nas z wieloma propozycjami jego montażu.

Odpływ prysznicowy ścienny będzie doskonałym rozwiązaniem do mniejszych łazienek. Powodem jest brak jego ingerencji w strukturę posadzki, dzięki czemu klient decydujący się na ten rodzaj odpływu ma dodatkową swobodę aranżacyjną. Minimalistyczny design odpływu ściennego wpływa bezpośrednio na elegancki wydźwięk całego wnętrza. Podłoga zostaje bez żadnych modyfikacji, jest łatwiejsza oraz szybsza w pielęgnacji.

Odpływ prysznicowy podłogowy  montowany pod poziomem posadzki, może być zastosowany w tak naprawdę każdej łazience- nie ma tu znaczenia poziom zasyfonowania. Niezwykle estetyczne i eleganckie rozwiązanie, gdyż na powierzchni widoczny jest tylko metalowy pasek, w głąb którego spływa woda. Odpływy liniowe są tak naprawdę bardzo minimalistycznym rozwiązaniem, które subtelnie nadaje wnętrzu każdej łazienki sznytu i klasy.

Odpływy punktowe świetnie się sprawdzą w łazience o każdym stylu aranżacyjnym. Potocznie zwane są kratką ściekową, odpowiedzialny jest za wyprowadzanie wody z pomieszczenia do samego syfonu.

Odpływ prysznicowy
Źródło www.in360.pl

Czy warto wybrać odpływ liniowy?

Odpływ liniowy jest najbardziej popularnym rozwiązaniem jeżeli chodzi o wszystkie rodzaje odpływów prysznicowych. Cieszy się ogromnym powodzeniem, a na jego temat przeczytać możemy tak naprawdę same dobre opinie. Najbardziej jednak polecanym odpływem liniowym jest ten od producenta Viega. Viega dba o produkcje najlepszej jakości odpływów prysznicowych, tak aby ich użytkownik miał gwarancję wieloletniej ich eksploatacji i mógł cieszyć się ich bezawaryjnym działaniem przez długi czas. Odpływy liniowe marki Viega sprawdzą się w absolutnie każdej sytuacji montażowej w łazience. Bezproblemowo oraz dynamicznie radzą sobie one nawet z bardzo dużymi ilościami wody!

Odpływ prysznicowy liniowy jest to must have każdej nowoczesnej i minimalistycznej łazienki. Jak już wspominaliśmy wcześniej te rozwiązanie sprawdzi się do wnętrza każdej łazienki. Warto wnieść komfort użytkowania swojej łazienki oraz prysznica na wyższy poziom decydując się właśnie na odpływ liniowy. Życzymy Ci udanych zakupów oraz zapraszamy do naszego sklepu in360.pl!

Artykuł sponsorowany

Related Posts

None found

Poprzedni artykułKomunikat sadowniczy PROCAM 11 z 14.06.2023
Następny artykułDzień Ogórka Polowego – Zaproszenie, 23 lipca 2023

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.