Nawozy domowej roboty – proste i ekologiczne

ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Obecnie, kiedy coraz więcej osób zwraca uwagę na ekologię i zdrowy styl życia, nie ma lepszego sposobu na troskę o swoje rośliny niż stosowanie domowych nawozów. Wystarczy kilka prostych składników, które z pewnością znajdziesz w Twoim domu. Sprawdź, z czego wykonasz nawozy domowej roboty.

Czy ciągnik może być przydatny w sadzie?

ARTYKUŁ SPONSOROWANY
W świecie nowoczesnego rolnictwa, ciągniki rolnicze, znane również jako traktory, odgrywają kluczową rolę. Są nie tylko wszechstronne, ale także niezastąpione w wielu specjalistycznych działaniach, takich jak prace w sadzie i szkółce roślinnej.

Jak zabezpieczyć rośliny przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi? Wybierz tunel ogrodowy!

ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Uprawa roślin we własnym ogrodzie to niezwykle satysfakcjonujące i praktyczne zajęcie. Smak samodzielnie wyhodowanych warzyw i owoców jest nieporównywalny z tym, co znajduje się na sklepowych półkach, do tego ma się je niemal na wyciągnięcie ręki. Nie trzeba jechać na zakupy, aby przygotować pyszny obiad, wystarczy wyjść z domu i zajrzeć do ogrodu. Niestety zdarza się, że pogoda nie sprzyja prywatnym uprawom, jednak i na to jest sposób. Wystarczy postawić w ogródku tunel foliowy.

Naprawa przerwanego kabla – co zrobić z przeciętym przewodem?

ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Aktywności ogrodowe mogą czasami prowadzić do nieoczekiwanych wypadków, takich jak niechcące przecięcie kabla zasilającego. Często zdarza się to podczas wykonywania prac takich jak koszenie trawnika, przycinanie żywopłotu, czy prace wiertnicze. Jak jednak poradzić sobie z naprawą takiego uszkodzonego przewodu? Oto szczegółowe porady i wskazówki, które omówimy w niniejszym artyule!

Jak urządzić nowoczesny ogród?

ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Nowoczesne budynki wymagają odpowiedniej oprawy. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób decyduje się wprowadzić nowe trendy do swojego ogrodu. Nowoczesne ogrody sprawiają wrażenie prostych, uporządkowanych i minimalistycznych. Duża nacisk kładzie się w nich również na łatwość utrzymania i wygodę użytkowania. W jaki sposób urządzić nowoczesny ogród lub taras? Jakie meble do ogrodu sprawdzą się najlepiej w nowoczesnych aranżacjach?

Projekt ogrodu: ile kosztuje, od czego zależy cena?

ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dom z ogrodem to marzenie wielu osób. Zieleń uspokaja nerwy i pozwala odpocząć po pracy. Aby jednak spełniał nasze oczekiwania, trzeba wpierw przygotować dobry projekt ogrodu. Jeśli nie wiemy, jak go wykonać, można skorzystać z usług projektanta.

Zbiór ziemniaków dwurzędowym kombajnem AVR Spirit 9200. Jak maszyna poradziła sobie w polu? [VIDEO]

Maszyna rolnicza do zadań specjalnych, czyli dwurzędowy kombajn AVR Spirit 9200. Możliwości maszyny i to, co oferuje ona rolnikom, zobaczyliśmy na własne oczy podczas I Ogólnopolskich Targów Ziemniaczanych w Gronowicach, kiedy wyjechała w pole mimo trudnych warunków pogodowych. Jak sprawdziła się przy zbiorze ziemniaków?

Minikiwi – trwają zbiory, jaka przyszłość czeka gatunek?

Wrzesień to zbiory nie tylko jabłek, ale także minikiwi. Gatunek nadal jest jednak dosyć słabo rozpoznawalny w Polsce i traktowany jako dodatek do produkcji sadowniczej, a nie alternatywa w stosunku do produkcji jabłek.

Angielskie róże w polskich ogrodach. Poznajmy ich zalety

Róże angielskie zostały wyhodowane, by chronić piękno i specyfikę tych klasycznych kwiatów. Od samego początku ich powstania osiągnęły ogromny sukces. Najnowsze zaś trendy nawiązujące do nostalgii i ogrodów bardziej naturalnych sprawiają, że róże angielskie stają się znowu modne. Piszemy o nich, ponieważ doskonale sprawdzają się w zieleni miejskiej — mają pokrój róż parkowych, kwitną długo lub powtarzają kwitnienie (red.).

Istnieje aż siedem powodów (a przynajmniej tyle ich znaleźliśmy), które sprawiają, że warto kupić...

ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Istnieje aż siedem powodów (a przynajmniej tyle ich znaleźliśmy), które sprawiają, że warto kupić wycieraczkę do domu.