FruitPRO 2016

W pierwszej połowie stycznia 2016 r. ruszy nowy sezon imprez szkoleniowych dla sadowników. Wśród różnego kalibru spotkań nie sposób nie odnotować Międzynarodowych Targów Agrotechniki Sadowniczej FruitPRO – od ponad dekady  rozpoczynających „rok szkoleniowy” dla sadowników w Polsce. Dwunasta edycja tych targów odbędzie się w Warszawie 12 i 13 stycznia, ponownie w obiekcie Expo XXI przy ulicy Prądzyńskiego.
W ciągu jedenastu lat targi te stały się jedną z największych imprez wystawienniczych branży sadowniczej w Europie. W ubiegłym roku wystawę rozlokowaną na powierzchni ponad 10 tysięcy metrów kwadratowych (ponad 200 wystawców) a towarzyszącą jej konferencję odwiedzało każdego dnia około 4000-5000 osób. Odwiedzając stoiska producentów maszyn czy innych środków do produkcji sadowniczej warto zwrócić uwagę na coraz liczniejsze firmy doradcze, ubezpieczeniowe, przetwórcze, certyfikujące produkcję, banki, agencje państwowe obsługujące rynek rolny, firmy zajmujące się eksportem, reprezentujące organizacje społeczno-zawodowe sadowników. Czas poświęcony na kontakt z nimi może dobrze zaprocentować. 
 
Targi FruitPRO oferują sadownikom także podpowiedzi po co, co konkretnie i jak produkować. Podczas dwudniowej konferencji spośród kilkunastu wykładów można będzie wybrać coś dla siebie – od prognoz i ekonomiki po szczegóły agrotechniczne oraz ochrony przed chorobami czy szkodnikami. Organizatorzy przygotowali tematy dotyczące zarówno głównej naszej uprawy – jabłoni, jak i pestkowych oraz nowych gatunków – jagody kamczackiej i derenia. Szczegółowy plan konferencji jest tutaj.
Oprócz wysłuchania wykładów odwiedzający FruitPRO będą mieli możliwość uczestniczenia w panelu dyskusyjnym z udziałem branżowych ekspertów. Tematem jest eksport  polskich jabłek – wyzwania i perspektywy.  
Wstęp na Międzynarodowe Targi Agrotechniki Sadowniczej FruitPRO jest bezpłatny, jednak organizatorzy zachęcają do wcześniejszej rejestracji uczestnictwa drogą elektroniczną. Ta forma zgłoszenia jest honorowana atrakcyjnymi bonusami – pakietem startowym MTAS FruitPRO zawierającym broszurę z tekstami wykładów konferencji towarzyszącej targom oraz  promocyjnym kuponem-niespodzianką o wartości 50 zł.

Formularz zgłoszenia można wypełnić tutaj.

pg

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię