Intermag nominowany do miana Lider Małopolski 2014

Przedsiębiorstwo Intermag znalazło się w gronie firm kandydujących do tytułu Lider Małopolski 2014. Plebiscyt Lider Małopolski organizowany jest przez Dziennik Polski, a Kapituła Plebiscytu złożona z ekspertów i praktyków wyłania po pięć podmiotów w ośmiu kategoriach.
Intermag został nominowany w kategorii Lider Innowacyjności. W tym wariancie, pod uwagę Kapituły wzięte zostały podmioty wyróżniające się szczególnymi inwestycjami w nowe technologie lub zaznaczające swoją obecność w obszarach uznawanych za przyszłościowe bądź wizjonerskie.

Należy przy tym podkreślić, że firma nie zabiegała o tę nominację i informacja o tym, że Intermag znalazł się w tym prestiżowym gronie była sama w sobie jest sporym wyróżnieniem. O nominacji zdecydowała bezstronna Kapituła, w skład której wchodzą rektorzy uczelni wyższych w Krakowie, przedstawiciele samorządów i stowarzyszeń gospodarczych. 

Źródło: mat. Intermag
pg

Głosować na Lidera Innowacyjności można m.in. za pośrednictwem strony internetowej Dziennika Polskiego (link tutaj) oraz jego strony na Facebooku.

Related Posts

None found

Poprzedni artykułCeny ziemi rolnej
Następny artykułKoniec embarga na owoce z Grecji? „UE powinna mówić jednym głosem”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.