Kapitał na start dla najlepszych projektów agrotech

AgriTech Hub – pierwszy polski fundusz venture capital w pełni dedykowany branży agrotech – rozpoczyna poszukiwania innowacyjnych projektów związanych z sektorem rolno-spożywczym. Maksymalna kwota dofinansowania projektu może wynieść do 3 mln złotych.
Fundusz poszukuje najbardziej perspektywicznych projektów B+R w fazie Proof of Concept (PoC) i Proof of Principle (PoP) w obszarze całego łańcucha wartości dodanej w rolnictwie. Szczególnie interesujące dla AgriTech Hub są segmenty Smart Fields – rolnictwo precyzyjne oraz  Healthy Foods – zdrowa żywność z wykorzystaniem technologii ICT. 
Innowatorzy i wynalazcy mogą zgłosić swój projekt, wypełniając formularz dostępny na stronie http://agritechhub.com/propose-a-project/. Eksperci funduszu gwarantują odpowiedź na każde przesłane zgłoszenie.  
AgriTech Hub jest pomostem między światem nauki a biznesu, dlatego od początku swej działalności stawia na ścisłą współpracę ze środowiskiem naukowym. Jako jeden z dwóch funduszy venture capital w Polsce współpracuje, w zakresie ewaluacji i promocji projektów, z MIT Enterprise Forum Poland  – polskim oddziałem ogólnoświatowej sieci MIT Enterprise Forum (MITEF), zrzeszonej pod egidą Massachusetts Institute. Funduszem zarządza doświadczony zespół ekspertów, który dotychczas aktywnie działał przede wszystkim w obszarze nowych technologii i ICT, m.in. w funduszu venture capital – KnowledgeHub, który dedykowany jest innowacyjnym rozwiązaniom ICT i skupia w swoim portfelu 23 spółki.

za: agritechhub.com

Related Posts

None found

Poprzedni artykułGlorioza – oryginalny kwiat cięty
Następny artykułPomoc dla rolników – po zbilansowaniu wszystkich szkód

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.