Konferencja Fresh Market 2017 już 21 września

Tak było na konferencji Fresh Market 2016
10 edycja konferencji Fresh Market 2017, czyli spotkanie branży świeżych owoców, warzyw i kwiatów z kupcami sieci handlowych odbędzie się już w najbliższy czwartek 21 września w Ożarowie Mazowieckim.

Organizatorzy zapraszają wszystkich producentów i dystrybutorów świeżych owoców, warzyw i kwiatów, którzy chcą spotkać się z kupcami sieci handlowych z Polski, Czech, Litwy, Ukrainy, Rosji oraz Białorusi.

Wydarzeniu towarzyszą również panele dyskusyjne – w tym roku będzie ich trzy: polski rynek z perspektywy ostatnich 10 lat – czym kieruje się polski konsument; produkcja Eco – czy popyt przewyższa podaż oraz Owocowi Kolumbowie – dyskusja o rynkach zbytu po embargu.

Fresh Market odbywa się w Mazurkas Conference Centre w Ożarowie Mazowieckim; pakiet uczestnictwa w konferencji zamówić można telefonicznie (Iwona Szymańska – tel. 603 434 049) lub poprzez formularz rejestracyjny: www.freshmarket.com.pl/rejestracja.

Więcej informacji – w kalendarzu.

Related Posts

None found

Poprzedni artykułIV edycja Kongresu Bezpieczeństwa Żywności
Następny artykułWłosi szukają jabłek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.