IV edycja Kongresu Bezpieczeństwa Żywności

Kongres  „Jakość i bezpieczeństwo żywności oraz wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań źródłem sukcesu w biznesie” odbędzie się 11 października 2017 r. w Centrum Konferencyjnym Polin, w Muzeum Historii Żydów Polskich w Warszawie. Wydarzenie stanowi platformę wymiany wiedzy i doświadczeń w zakresie bezpieczeństwa żywności, nowych technologii, dostępu do rynku, bezpieczeństwa biznesu oraz globalnej logistyki.
W ramach wydarzeń towarzyszących Kongresowi w Foyer Centrum Konferencyjnego odbędzie się wystawa innowacyjnych technologii, produktów, opakowań i rozwiązań logistycznych. Celem wystawy jest zapoznanie uczestników Kongresu z osiągnięciami poszczególnych wystawców.

Uczestnikami Kongresu będą m.in. przedstawiciele producentów produktów spożywczych, sieci handlowych, firm handlowych i logistycznych, przedstawiciele prasy fachowej, którzy mogą być zainteresowani produktami prezentowanymi na wystawie.

Szczegółowy program Kongresu i warunki uczestnictwa: http://foodcongress.org/
Organizatorami Kongresu są  IFS Office Central & Eastern Europe, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, międzynarodowa organizacja logistyczna CSCMP oraz Biuro Promocji Jakości. Wydawnictwo Plantpress  objęło Kongres patronatem medialnym.
inf.wł.

Related Posts

None found

Poprzedni artykułDrugi wolontariat w Ogrodach Polsko-Niemieckich
Następny artykułKonferencja Fresh Market 2017 już 21 września

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.