Kubota od Plantpressu; czyli finał Jubileuszowej Loterii za nami

W niedzielę w Łęczeszycach k. Belska Dużego odbył się finał Jubileuszowej Loterii Plantpressu. Główną nagrodą - ciągnik Kubota M7040N wygrał sadownik z Jeżowa. Impreza połączona była z otwarciem nowego oddziału PROCAMu.

Organizatorem Loterii było wydawnictwo Plantpress, wydawca branżowych czasopism i książek o tematyce ogrodniczej, jej partnerem firma PROCAM.

Finałowa impreza w Łęczeszycach rozpoczęła się w niedzielę od warsztatów w sadzie jabłoniowym Daniela Małachowskiego w oddalonym kilka kilometrów Kozielu. Na dwóch z kilkunastu hektarów obejrzeć można efekty stosowania w sadach preparatów nawożenia i ochrony sadów firmy PROCAM i partnerów. Szczegółowo opowiadali o tym  przedstawiciele poszczególnych firm, my do relacji z sadu w Kozielu w naszym portalu wrócimy. Jak przyznali przedstawiciele PROCAMu, były to pierwsze w historii firmy pokazy polowe przeprowadzone w centralnej Polsce.


Na pokazach polowych w sadzie Daniela Małachowskiego

O 16.00 uroczyście otwarto oddział PROCAMU w Łęczeszycach. – Proszę, żebyście patrzyli na nas jako na firmę, która jest Waszym parterem na lata – zwrócił się do  zebranych gości dyrektor PROCAM Polska, Piotr Żmijewski. Wstęgę symbolicznie przeciął z szefem oddziału, Krzysztofem Włodarczykiem. Z małą pomocą jego syna.


Symboliczne przecięcie wstęgi….


… i oddział w Łęczeszycach oficjalnie otwarty

Punktualnie o godzinie 17.00 rozpoczął się najważniejszy punkt programu – losowanie nagród w Jubileuszowej Loterii Plantpressu.

Aby wziąć udział w loterii należało w terminie od 1.11.2016 do 11.06.2017 kupić wyznaczony pakiet produktowy firmy PROCAM, prawidłowo wypełnić kupon loteryjny i wrzucić go do specjalnej urny przygotowanej w miejscu zakupu. Za każdy zakupiony i zgłoszony pakiet przyznawany był jeden los.

Loteria prowadzona była na terenie całego kraju i cieszyła się dużym zainteresowaniem. Kupony loteryjne wypełniło kilkaset osób.

Losowała, pod czujnym okiem komisji, 12-letnia Julka, córka sadowników z Golian.


12-letnia Julka z Golian losuje główną nagrodę; z tyłu prezes Plantpressu Marek Kawalec oraz dyrektor sekcji ogrodniczej PROCAM  Tomasz Olszewski

Główną nagrodę w Loterii – ciągnik Kubota M7040N wygrał Stanisław Galiński, sadownik z Jeżowa.

II nagrodę – 1000 kg doglebowego nawozu ogrodniczego Pro Horti Complex wygrał Andrzej Wolak ze Słupca

III nagrodę – 50 litrów dolistnego nawozu Pro Horti Mrówca wygrał Jan Zelman z Mąkosina.

– Minęło 25 lat naszych działań dla sadownictwa. Wydajemy dla Państwa wiele tytułów, uruchamiamy portale informacyjne w Internecie. Zorganizowanie tej Loterii było elementem obchodów naszego jubileuszu i równocześnie wielką przyjemnością – powiedział gratulując zwycięzcy prezes Plantpressu, Marek Kawalec. Zwycięzcy, dodajmy, niczego nieświadomemu, ponieważ sadownik na losowaniu nagród nie był obecny.


Marek Kawalec, prezes Plantpressu, gratuluje zwycięzcom loterii


Trzy główne nagrody w Jubileuszowej Loterii Plantpressu

MP; fot. K. Kupczak

Related Posts

None found

Poprzedni artykułPrezydent podpisał nowelę ustawy o ochronie prawnej odmian roślin
Następny artykułUkorzeniacze Rhizopon

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.