Młoda kapusta. Jakie ceny?

Wraz z nastaniem wiosny pojawiają się w ofercie sieci handlowych oraz hurtowników tradycyjne nowalijki, a wśród nich młoda kapusta głowiasta. 
 
Ogłoszenia sprzedaży z ostatnich dni marca 2018 na giełdzie Igrit dotyczą kapusty importowanej z Macedonii i Portugalii. Dostępna oferta jest w przedziale cenowym 2,70-2,84 zł/kg. 

Na rynku hurtowym Zjazdowa młoda kapusta z Portugalii oferowana jest w  cenie 3,00-4,00 zł/szt. W Elizówce produkt ten macenę 3,40 zł/szt. bez podania kraju pochodzenia. 

W 14 tygodniu roku w ofercie sieci TESCO sprzedawana jest młoda kapusta w cenie 2,99 zł/szt. (przeceniona z 3,99 zł/szt). W Carrefour sprowadzana z Włoch kosztuje 3,99 zł/szt (w promocji przy zakupie dwóch główek, kolejna ma cenę 2,00 zł). Polomarket – 3,99 zł/szt, Dino – 2,79 zł/szt (obniżka z 3,49 zł/szt). Sieć handlowa Aldi zapowiada promocję na 16 tydzień roku – kapusta z Albanii, Włoch i Macedonii w cenie 2,99 zł/szt.

RS

Related Posts

None found

Poprzedni artykuł18 ogórków i 70 rzodkiewek – warzywa zebrane na Antarktydzie
Następny artykułZakupy gigantów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.