Organizatorzy zapraszają na XI MTAS

Przed nami kolejna edycja Międzynarodowych Targów Agrotechniki Sadowniczej. Już dziś serdecznie zapraszają do uczestnictwa w nich sadowników oraz firmy związane z tą branżą, ich organizatorzy – firma BASF Polska oraz Katedra Sadownictwa Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

W 2015 r. odbędą się one 15-16 stycznia i nie, jak to dotychczas było, w piątek i sobotę, ale we czwartek i piątek. Zmianie ulegnie też… lokalizacja targów – na warszawskie Centrum EXPO XXI przy ul. Ignacego Prądzyńskiego 12/14. W ten sposób, wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom wystawców i odwiedzających targi, organizatorzy zwiększyli liczbę miejsc parkingowych oraz powierzchnię wystawienniczą.

MTAS to doskonałe połączenie działalności komercyjnej, rynkowej z działalnością naukową. Impreza ta uważana jest za sztandarową nie tylko w Polsce, lecz także poza jej granicami. O sukcesie targów zadecydowała na przestrzeni lat znaczna liczba wystawców oferujących nowoczesne rozwiązania dla branży sadowniczej. Często właśnie tu swoją premierę mają nowe rozwiązania i technologie dedykowane produkcji i dystrybucji owoców. To tu sadownicy mogą też zasięgnąć fachowych porad, porozmawiać z przedstawicielami firm. Nieodłączną częścią targów jest też bogaty panel wykładów wygłaszanych przez przedstawicieli świata nauki, doradców sadowniczych zarówno z Polski, jak i zagranicy. Co roku w MTAS uczestniczy 3500–4000 osób.

Podczas kolejnej, XI już edycji Międzynarodowych Targów Agrotechniki Sadowniczej sadownicy, podobnie jak w poprzednich latach, będą mieli okazję zapoznać się z bogatą ofertą ze strony producentów i dystrybutorów środków ochrony, nawozów oraz maszyn, urządzeń i innych produktów przydatnych w sadownictwie. Zaplanowano też ciekawy blok wykładów, które wygłoszą specjaliści z Polski i zagranicy.

A tak było na MTAS w 2014 roku…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.