Polska na Targach Grüne Woche w Berlinie

W piatek rozpoczęły się w Berlinie targi Grüne Woche. To jedne z największych, światowych targów żywności, rolnictwa i ogrodnictwa, promujące zwłaszcza specjalności regionalne, artykuły ekologiczne oraz luksusowe. Nasza prezentacja na Targach Grüne Woche odbywa się pod hasłem "Polska smakuje". Ministerstwo rolnictwa wraz z województwami dolnośląskim, kujawsko-pomorskim i wielkopolskim prezentuje walory polskiej żywności.

Na naszym stoisku udzielane są informacje dotyczące polskiego rolnictwa i gospodarki żywnościowej oraz realizowanych programów żywności wysokiej jakości. Odwiedzający mogą spróbować polskich produktów spożywczych, jak również zapoznać się z materiałami dotyczącymi polskiej żywości i rolnictwa. Na resortowym stoisku swoją ofertę prezentują przedstawiciele firm, których produkty zostały wyróżnione znakiem Poznaj Dobrą Żywność oraz producenci żywności tradycyjnej, ekologicznej i regionalnej.

Źródło: MRiRW

Related Posts

None found

Poprzedni artykułPolagra-Premiery w Poznaniu
Następny artykułPowiadomienia o wycofaniu jabłek przyjmowano jeden dzień

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.