Świąteczna zbiórka żywności

Dzięki zaangażowaniu polskich producentów i dystrybutorów żywności, podczas Świątecznej Zbiórki Żywności, do Banku Żywności SOS w Warszawie trafiały  świeże warzywa i owoce. Produkty pochodzące z Bronisz, jeszcze tego samego dnia przekazane były organizacjom przygotowującym posiłki dla najuboższych.
Bank Żywności SOS w Warszawie, w miniony weekend  (4-6 grudnia),  w Stolicy oraz 17 miejscowościach na Mazowszu przeprowadził Świąteczną Zbiórkę Żywności. Mieszkańcy stolicy oraz Mazowsza pokazali, że są wrażliwi na potrzeby najuboższych. Dzięki ofiarności uczestników zbiórki udało się zebrać ponad 103 ton żywności: w Warszawie ponad 49 ton, w mazowieckich sklepach ponad 50 ton. Na rynkach hurtowych zebrano ponad 3,8 ton żywności.
 
 W akcji wzięło udział kilka tysięcy wolontariuszy.

Bank Żywności SOS w Warszawie nadal prosi o wsparcie:
– wysłanie charytatywnego SMSa o treści POMAGAM na nr 73 365 (koszt jednego SMSa to 5zł + VAT)
– zakup paczki żywnościowej o wartości 5, 15 lub 50zł na charytatywni.allegro.pl
Ogólnopolska Akcja Banków Żywności Świąteczna Zbiórka Żywności przeprowadzona została już po raz 19., na Rynku Hurtowym Bronisze po raz siódmy.

za:bronisze.com.pl
pg 

Related Posts

None found

Poprzedni artykułPodatek handlowy bez „znacznego” wpływu na ceny żywności w 2016 r.
Następny artykułPomoc suszowa będzie wyższa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.