Syngenta patrzy w przyszłość

Syngenta ogłosiła nowe plany i priorytety po zrealizowaniu transakcji z ChemChina. Spółka zamierza generować zysk zdobywając większy udział w rynku poprzez wzrost organiczny i współpracę, a także rozważa ukierunkowane przejęcia ze szczególnym uwzględnieniem portfolio nasion.
Celem jest wzmocnienie wiodącej pozycji firmy Syngenta w ochronie roślin i zdobycie ambitnego trzeciego miejsca w dziedzinie nasion. 
Kluczowymi czynnikami wzrostu w następnej fazie rozwoju będą dalsza ekspansja na rynkach wschodzących (w szczególności w Chinach), wykorzystanie potencjału cyfrowych rozwiązań dla rolnictwa, a także sukcesywne inwestowanie w nowe technologie mające na celu zwiększanie plonów, przy jednoczesnym ograniczeniu emisji CO2 i ochronie zasobów wodnych.
26 czerwca po wyborze na stanowisko Prezesa Zarządu Ren Jianxin, Prezes ChemChina zapewnił, że operacyjna niezależność Syngenta pozostanie nienaruszona, a obecne kierownictwo nadal będzie zarządzać spółką. 
 
za: mat. pras. Syngenta

Related Posts

None found

Poprzedni artykułSkładki KRUS w III kw. 2017 r.
Następny artykułAplikacja Audio Sad. Teraz artykuły sadownicze czyta lektor

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.