Z ziemi włoskiej do Polski

Nie na tę melodię, ale z hymnem pochwalnym na temat polskiej gospodarki zaprasza włoskich ogrodników we wrześniu bieżącego roku na misję handlową do Polski Omnibus Communicazione – firma usługowa Grupy Gemma Editco – Corriere Ortofrutticolo.
Włoskich menadżerów branży ogrodniczej ma zachęcić obraz kraju o prawie 38 mln mieszkańców, będącego liderem wzrostu na wschodzie UE i całej Europy. Kraju, który wywinął się recesji w roku 2009, nie wpadł w recesje, a w latach 2008-13 zwiększył swój PKB o 20%, co było najlepszym wynikiem w Europie. Potem idą konkrety: wyliczane są sieci międzynarodowych koncernów handlowych oraz naszych lokalnych potentatów, podkreśla się, że włoskie owoce i warzywa stanowią 10% polskiego importu i są poszukiwane na rynku. 
Misja (jedna z trzech organizowanych w tym roku) odwiedzi Polskę w dniach 28 września – 1 października bieżącego roku. 29 września Włosi spędzą na WR-SRH Bronisze – wiodącym rynku hurtowym kraju, następnego dnia zaplanowano spotkania biznesowe z sieciami hipermarketów. Pracowite dni uwieńczy wieczorna gala – a więc nie zabraknie i „kochajmy się!”…
za: corriereortofruticolo.it
pg 

Related Posts

None found

Poprzedni artykułStop dla nielegalnych środków ochrony roślin
Następny artykułBezpłatne szkolenia z integrowanej produkcji roślin

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.