Audio Sad – nowa aplikacja dla zapracowanych

Nie masz czasu czytać artykułów sadowniczych? Nie martw się, teraz możesz ich posłuchać dzięki bezpłatnej aplikacji Audio Sad. 
 
Wydawnictwo Plantpress przygotowało dla sadowników nową aplikację na urządzenia mobilne. To rozwiązanie dla tych, którzy chcą dowiadywać się ciekawych informacji związanych z produkcją owoców, ale nie zawsze znajdują czas, aby zagłębić się w lekturze czasopism. 
 
Aplikacja udostępnia artykuły sadownicze w formie plików audio (mp3), czyli teksty czytane przez lektora. Składa się z aktualizowanej przed administratora listy nagrań oraz odtwarzacza, co pozwala użytkownikowi na automatyczne pobieranie plików i odsłuchiwanie nagrań na urządzeniach mobilnych. Artykuły w aplikacji Audio Sad pochodzą z czasopism i portali sadowniczych, należących do wydawnictwa Plantpress.
 
Użytkownicy telefonów z systemem Android mogą pobrać aplikację ze sklepu Play, a użytkownicy smartfonów z systemem iOS ze strony Appstore.

RS

Related Posts

None found

Poprzedni artykułSpacerem po sadzie (6)
Następny artykułBrexit. Już brakuje rąk do zbioru warzyw i owoców

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.