Me Amore – czerwony sport Komisówki

Gruszki Me Amore
Źródło: ltv.be
Ten sport odznacza się intensywną czerwienią – czym góruje nad innymi czerwonymi mutantami różnych odmian gruszy. Nie jest zbyt rozpowszechniona w handlu, ale zarabia na siebie. Jak? – Od tego właśnie jest marketing.

Zwracająca uwagę czerwień owoców nie idzie w parze z plennością drzew. Właściciel Me Amore prowadzi, więc politykę zrównoważonej podaży jej owoców. Po starannym sortowaniu gruszki trafiają do handlu wyłącznie jako owoce segmentu premium. Po kilku latach od wprowadzenia na rynek klon jest uprawiany na powierzchni 11,5 hektarów – poszerzanie tego areału będzie dopasowywane do potrzeb handlu tak, by nie spowodować obniżenia ceny owoców.

Rodzimym rynkiem Me Amore jest Benelux, ale gruszki te można spotkać w Skandynawii, Wielkiej Brytanii i na Bliskim wschodzie. Klienci chętnie wracają do tej odmiany pamiętając jej barwę i smak.

za: ltv.be

PG

Related Posts

None found

Poprzedni artykułProstsza droga reklamacji żywności
Następny artykułOświadczenia zamiast wniosków o dopłaty

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.