Strona główna Tagi Asia fruit logistica

asia fruit logistica

Ukraińskie owoce na rynkach azjatyckich

Ukraińskie produkty owocowe mogą wykorzystać popyt na rynkach azjatyckich, o czym świadczy zainteresowanie zbiorowym stoiskiem największych sadowników Ukrainy na Asia Fruit Logistica 2018.

Polscy plantatorzy borówki wspólnie z europejskimi partnerami eksportują do Azji

Na targach Asia Fruit Logistica w Hongkongu, odbywających się od 5 do 7 września, została zainaugurowana współpraca plantatorów borówki z Polski, Portugalii i Hiszpanii. European Berry Growers wspólnie oferują dostawy owoców na rynki azjatyckie przez cały rok.

Opłacalny debiut Ukraińców

W bieżącym roku ukraińscy sadownicy po raz pierwszy uczestniczyli w targach Asia Fruit Logistica w Hongkongu w ramach stoiska narodowego. Przy jego organizacji współpracowali z Western NIS Enterprice Fund. Targi okazały się dla Ukraińców bardzo udane.

Rozpoczęły się targi Asia Fruit Logistica

6 września w Hongkongu rozpoczęły się bliźniacze targi berlińskiej imprezy – Asia Fruit Logistica. W przededniu otwarcia ich organizatorzy ogłosili zdobywców tegorocznych targowych nagród. Są one przyznawane w trzech kategoriach: Kampanii Marketingowej Roku, Importera Roku oraz Sprzedawcy Roku. Nagrody są przyznawane przez Asia Fruit Logistica i Asia Fruit Magazine.

Fresh Produce Forum China

Handel elektroniczny rewolucjonizuje sprzedaż świeżych owoców i warzyw w Chinach. Jak? Wyjaśnią to czołowi uczestnicy rynku podczas drugiej edycji Fresh Produce Forum China.

Asia Fruit Logistica

Azjatycka mutacja targów Fruit Logistica jest dzisiaj na półmetku. Tegoroczne trzydniowe spotkanie w Hongkongu pobija kolejny raz swoje poprzednie rekordy.

Ostatni dzień

W Hong Kongu kończą się dzisiaj trzydniowe targi  Asia Fruit Logistica. Bierze w nich udział prawie 350 wystawców z 30 krajów. Ubiegłoroczne targi odwiedziło 5300 menadżerów z branży owocowo-warzywnej z 63 państw.