Rozpoczęły się targi Asia Fruit Logistica

6 września w Hongkongu rozpoczęły się bliźniacze targi berlińskiej imprezy – Asia Fruit Logistica. W przededniu otwarcia ich organizatorzy ogłosili zdobywców tegorocznych targowych nagród. Są one przyznawane w trzech kategoriach: Kampanii Marketingowej Roku, Importera Roku oraz Sprzedawcy Roku. Nagrody są przyznawane przez Asia Fruit Logistica i Asia Fruit Magazine.

W pierwszej z wymienionych kategorii wygrała Belgian Fruit Valley (BFV) za promocję na runkach Azji gruszek ‘Konferencja’. Nagroda jest przyznana za tegoroczne osiągnięcia, ale zaznaczono, że firma prowadzi te prace już 10 lat.
 
Importerem Roku została rodzinna firma Freshmart Singapore, powstała w 1980 roku i dostarczająca obecnie warzywa i owoce dla ponad 100 supermarketów w Singapurze.
 
Za Producenta Roku uznano firmę Hema Supermarket za pionierską (jak to określono) koncepcję detalicznego handlu online-to-offline (O2O).
 
Za: asiafruitlogistica.com

Related Posts

None found

Poprzedni artykułElite Onion Club w Turzanach
Następny artykułPo zawale – stały, powolny wzrost cen jabłek dla przetwórstwa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.