Strona główna Tagi Konferencja prasowa

konferencja prasowa

Międzynarodowa konferencja prasowa BASF

W holenderskiej stacji doświadczalnej hodowli odmian warzyw firmy BASF , właściciela marki Nunhems, 10 października br. odbyła się międzynarodowa konferencja prasowa.

Rolnictwo i rozwój wsi w Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju

Konsultacje Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju w zakresie rolnictwa i rozwoju wsi to temat konferencji prasowej zorganizowanej 3 sierpnia w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Ministerstwo Rozwoju we współpracy z pozostałymi resortami przygotowało projekt Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju – najważniejszego dokumentu wskazującego kierunki rozwoju Polski w perspektywie średniookresowej.

Po konferencji prasowej ZSRP w Moskwie

10 lutego w Moskwie na konferencji prasowej w Międzynarodowej Agencji Informacyjnej "Russia Today" prezes Mirosław Maliszewski wyraził nadzieję, że udana kampania informacyjna "Jabłka każdego dnia", pozwoli na ponowne podjęcie ścisłej rosyjsko-polskiej współpracy gospodarczej i na  przywrócenie w niedalekiej przyszłości eksportu jabłek do Rosji do poziomu, który istniał przed sierpniem 2014 roku.

Plany BASF na najbliższe lata

2 października w Limburgerhof (Niemcy) rozpoczęła się Światowa Konferencja Prasowa działu Crop Protection BASF. Przybyłych dziennikarzy z wielu części świata przywitał Markus Heldt, prezes zarządu BASF, który przedstawił plany firmy na najbliższe lata dotyczące zarówno działu badań i rozwoju, jak i planów związanych ze sprzedażą środków ochrony roślin w skali globalnej.