Strona główna Tagi Kosiarki

kosiarki

Już 10 tysięcy maszyn sprzedanych w Polsce!

Japonia – to, jak powszechnie wiadomo, kraj kwitnącej wiśni. Jest to również zdecydowanie kraj kwitnącej technologii. Szczególnie dotyczy to motoryzacji, gdzie japońska myśl technologiczna i zastosowane rozwiązania zdobyły już swoje uznanie i zaufanie Klientów. Stały się symbolem i gwarancją najwyższej wieloletniej wytrzymałości. Koncern Kubota - to jedna z największych, globalnych firm na rynku maszyn rolniczych i komunalnych.

Koszenie trawy za dotknięciem palca

Zaledwie jednym palcem możemy zarządzać pracami związanymi z koszeniem i pielęgnacją trawy w ogrodzie. Posiadacze automatycznych kosiarek Husqvarna Automower® 320, 330X i 450X dzięki wprowadzonej na rynek aplikacji Automower® Connect dla Apple Watch™ firmy Husqvarna mogą od dziś zarządzać, uruchamiać, planować, konfigurować i monitorować urządzenie za pomocą smartwatcha.

Maszyny i urządzenia sadownicze z XI MTAS-FruitPRO

W „Informatorze Sadowniczym” 3/2015 przedstawiłam kilka rozwiązań dla sadownictwa, które zobaczyłam na XI Międzynarodowych Targach Agrotechniki Sadowniczej – FruitPRO 2015. Poniżej kolejne ciekawostki, na które warto – moim zdaniem – również zwrócić uwagę.

Kosiarki sadownicze – oferta rynkowa

Konstruktorzy maszyn sadowniczych prześcigają się w nowoczesnych rozwiązaniach technicznych. Dzisiejsza technika umożliwia podłączenie do ciągnika wielu maszyn i urządzeń, co pozwala na wykonanie kilku zabiegów pielęgnacyjnych podczas jednego przejazdu. Obecnie w praktyce powszechnie stosuje się wiele typów kosiarek sadowniczych różniących się między sobą rozwiązaniami konstrukcyjnymi, głównie zespołem tnącym.