Koszenie trawy za dotknięciem palca

Zaledwie jednym palcem możemy zarządzać pracami związanymi z koszeniem i pielęgnacją trawy w ogrodzie. Posiadacze automatycznych kosiarek Husqvarna Automower® 320, 330X i 450X dzięki wprowadzonej na rynek aplikacji Automower® Connect dla Apple Watch™ firmy Husqvarna mogą od dziś zarządzać, uruchamiać, planować, konfigurować i monitorować urządzenie za pomocą smartwatcha.
Dzięki aplikacji Automower® Connect możliwe jest zdalne sterowanie kosiarką za pomocą zegarka. Koszenie trawnika jest możliwe poprzez wykorzystanie funkcji smartwatcha, bez względu na to, czy jesteśmy w pracy, na wakacjach, blisko czy też na drugim końcu świata. – 21 lat temu firma Husqvarna wprowadziła na rynek kosiarkę Automower – pierwszego robota koszącego. Od tego czasu nieustannie udoskonalamy tę technologię. Dzięki aplikacji Automower® Connect dla Apple Watch™ firma zapewnia użytkownikom automatycznych kosiarek zupełnie nową jakość pielęgnacji zieleni w ich ogrodach. W ten sposób umacniamy swoją pozycję lidera na rozwijającym się rynku robotów koszących – powiedział Olle Markusson, menedżer kategorii robotów koszących Husqvarna.
Automower® Connect dostępna jest dla modeli Husqvarna Automower 320, 330X i 450X. Wyświetlacz umożliwia dostęp do następujących funkcji:
• Kontrolowanie – odbieranie informacji o bieżącym statusie robota koszącego (co robi?) i ewentualnie wysyłanie poleceń typu „Start”, „Stop” i „Zaparkuj”;
• Konfigurowanie – odczytywanie i zmiana ustawień automatycznej kosiarki, stosownie do aktualnych preferencji użytkownika;
• Bezpieczeństwo – odbieranie powiadomień o alarmach i namierzanie położenia robota koszącego w przypadku kradzieży.
Aplikację można pobrać nieodpłatnie ze sklepu App Store. 
za: mat. i zdjęcia firmy Husquvarna
pg 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.