Strona główna Tagi New holland

new holland

Zbiory warzyw z siewu marcowego. Choć mokro na polu, maszyna daje radę [VIDEO]

W wielu gospodarstwach burak czerwony z siewu marcowego jest w trakcie zbioru. Co prawda u jednych może właśnie się kończyć, u innych wręcz odwrotnie. W gospodarstwie Jana Podlewskiego w Komorzu Przybysławskim plantacja była nawadniania.

“Tractor of the Year 2020” – znamy zwycięzców

Podczas pierwszego dnia światowej wystawy maszyn i urządzeń rolniczych Agritechnica w Hanowerze (Niemcy) miało miejsce wręczenie nagród dla zwycięzców konkursu Tractor of the Year 2020 (TOTY 2020).

20 lat New Holland w Polsce

W tym roku firma New Holland świętuje swoje 20-lecie w Polsce. W tym czasie zdążyła nie tylko ugruntować swoją pozycję na naszym rynku, ale przede wszystkim jest liderem w sprzedaży nowych ciągników, w szczególności w segmencie do 120 KM.

Ciągniki w winnicy

Pokaz ciągników ogrodniczych marki New Holland odbył się 28 czerwca 2017 r. w Winnicy Płochockich (fot. 1) w Darominie k. Sandomierza. Był on połączony z praktyczną obsługą przez uczestników każdego z prezentowanych modeli. 

Piknik brokułowy w Brukach Unisławskich

11 października 2015 r. firmy: Syngenta Polska, New Holland, Caldena oraz Grupa Producentów Rozsad Krasoń zorganizowały pokaz odmian brokułów i kalafiorów w gospodarstwie Alicji i Stanisława Nerowskich w Brukach Unisławskich. W tej formule spotkań merytoryce towarzyszą jeszcze inne ciekawe elementy...

Unia Europejska liczy na Polaków

Na seminaryjnej części spotkania w Golianach 27 sierpnia zorganizowanego przez Agrosimex, Bayer, New Holland, Polsad i Timac Agro prof. Eberhard Makosz przedstawił swoją prognozę sytuacji w zbliżającym się sezonie handlowym 2015/16. U progu tego nowego okresu nastroje sadowników są znacząco odmienne, niż przed rokiem.

W plenerze i na sali

27 sierpnia firmy Agrosimex, Timac Agro, Bayer CropScience, New Holland i Polsad zaprosiły sadowników do sadu Wiesławy i Leszka Barańskich w Golianach na podsumowanie sezonu ochrony i nawożenia kwater jabłoni. Poruszone w sadzie wątki rozwijano później w sali ośrodka Agrostawy w Błędowie. Gościem honorowym spotkania był prof. Eberhard Makosz.

Dzień Otwarty Papryki

W niedzielę 26 lipca w gospodarstwie Renaty i Wiesława Grotek w Kozłowie (woj. mazowieckie) firmy Syngenta Polska, Yara Poland oraz New Holland we współpracy z firmami: Agrimpex, AquaTom, FHU Farmer, Haygrove Poland oraz PHU Konar zorganizowały Dzień Otwarty Papryki.

Czas na sałatę!

Pod takim hasłem firma Syngenta zorganizowała 24 czerwca pokaz kolekcji sałat, endywii i szpinaku w dwóch gospodarstwach – u Kamila Krasonia w Krzyżanowie oraz u Pawła Justa w Kolonii Szydłowie (w rejonie Piotrkowa Trybunalskiego). Oprócz bogatej kolekcji odmian warzyw liściowych swoją ofertę zaprezentowała Grupa Producentów Rozsad Krasoń, a Wojciech Kopeć z firmy Yara Poland przedstawił kompleksowy program nawożenia sałat. Zorganizowano również pokaz ciągników i systemów precyzyjnego rolnictwa marki New Holland.

Ciągniki New Holland T3F

Ciągniki New Holland należące do serii T3F zaprojektowane zostały pod kątem potrzeb właścicieli małych oraz średnich sadów i winnic, poszukujących maszyn o kompaktowych gabarytach ale dużej mocy - od 36,8 do 53 kW (od 50 do 72 KM). Na targach EIMA w Mediolanie zyskały tytuł Ciągnika roku 2015 w kategorii maszyn specjalistycznych.