Strona główna Tagi Nufarm

nufarm

Albo dostosujemy się do rynku, albo trzeba zmieniać branżę…

„Albo dostosujemy się do rynku, albo trzeba zmieniać branżę..." - takie słowa usłyszeli uczestnicy zorganizowanej przez Agrosimex konferencji truskawkowej, która odbyła się 21 lutego w Czerwińsku. Była to kolejna z cyklu konferencji regionalnych na temat upraw sadowniczych.

Efektywnie żywią czosnek

Aby zapewnić odpowiednie warunki wzrostu czosnkowi, który ma słaby i stosunkowo płytko sięgający system korzeniowy, należy położyć duży nacisk na żywienie roślin, podkreślali Dorota i Edward Kwiecień, producenci tego warzywa z województwa świętokrzyskiego.

Kileo – totalne tornado na chwasty

Skuteczne zwalczanie chwastów jednorocznych oraz wieloletnich stanowi coraz większy problem wśród sadowników. Szczególnie bardzo duże trudności występują w zwalczaniu chwastów takich jak: skrzyp polny (Equisetum arvense), wierzbownica (Epibolium L.) oraz przymiotno kanadyjskie (Conyza canadensis L.).

Ostatki z firmą „Rolnik”

Przedsiębiorstwo „Rolnik” z Opatkowic 6 lutego zorganizowało uroczystą kolację w restauracji „Nad Stawem” w Rosiejowie k. Skalbmierza, gdzie dla przybyłych gości m.in. producentów, partnerów hodowlano-nasiennych, dystrybutorów nawozów i pasz przygotowano wiele atrakcji.

„Żegnamy F&N Agro, witamy Nufarm”

... pod takim hasłem odbyła się 15 grudnia konferencja prasowa zorganizowana w Warszawie przez spółkę Nufarm Polska.