Strona główna Tagi Polagra

polagra

155 produktów wyróżnionych w Poznaniu znakiem „Poznaj Dobrą Żywność”

155 produktów wytwarzanych przez niemal 60 przedsiębiorców zostało wyróżnionych znakiem „Poznaj Dobrą Żywność”. Uroczysta gala wręczenia znaków „PDŻ”, z udziałem ministra rolnictwa i rozwoju wsi Krzysztofa Jurgiela, odbyła się w poniedziałek w Poznaniu.

Jurgiel: dobre wyniki eksportu produktów rolno-spożywczych

11,5 mld euro wyniosła wartość eksportu produktów rolno-spożywczych w pierwszym półroczu – poinformował w poniedziałek w Poznaniu minister rolnictwa Krzysztof Jurgiel. Według resortu, w tym roku Polska wyeksportuje więcej produktów i za większe pieniądze niż w 2015 r.

Złote odmiany Polagry

Na rozpoczynających się jutro, 21 stycznia, targach Polagra-Premiery zostaną pokazane, między innymi, odmiany roślin wyróżnione złotymi medalami poznańskich targów. Są wśród nich także odmiany gatunków interesujących naszych ogrodników.
 

Targi Polagra otwarte

Minione 25 lat było dla polskiej wsi czasem niełatwych, ale bardzo owocnych przemian - powiedział w poniedziałek w Poznaniu prezydent Bronisław Komorowski. Prezydent przyjechał do Poznania, aby otworzyć targi Polagra oraz imprezy branży spożywczo-gastronomicznej, hotelarskiej, opakowań i logistyki.

1000 wystawców na targach Polagra

Ok. 1000 wystawców z 32 krajów weźmie udział w międzynarodowych targach spożywczych Polagra. Odbędą się one w dniach 21-26 września w Poznaniu - poinformował  prezes Międzynarodowych Targów Poznańskich Andrzej Byrt.

Czechy będą krajem partnerskim na Polagrze

Czechy będą krajem partnerskim na targach rolno-spożywczych Polagra, największych tego rodzaju w naszej części Europy - poinformował minister rolnictwa Stanisław Kalemba.

Czechy będą krajem partnerskim na targach Polagra

- Czechy będą krajem partnerskim na targach rolno-spożywczych Polagra, największych tego rodzaju w naszej części Europy - poinformował w poniedziałek na konferencji prasowej minister rolnictwa Stanisław Kalemba.
 

W Poznaniu ruszyły targi wyrobów spożywczych Polagra Food

Polska żywność jest poszukiwana na świecie jako naturalna, smaczna i ekologiczna – powiedział w Poznaniu minister rolnictwa Stanisław Kalemba na konferencji prasowej towarzyszącej otwarciu targów wyrobów spożywczych Polagra Food.

Promocja żywności ekologicznej na targach Polagra-Food

Aktorka Magdalena Kumorek i lekkoatleta Artur Partyka będą ambasadorami kampanii ministerstwa rolnictwa promującej żywność ekologiczną. Kampania rozpocznie się podczas tegorocznych targów Polagra-Food w Poznaniu.